.

27.02.2024 Участь в вебінарі "Попередження емоційного вигорання"

"Стрес та психологічна рівновага"

Сьогодні у нашій школі ми провели захоплююче та корисне заняття з учнями сьомих класів на тему "Стрес та психологічна рівновага". У сучасному світі, де стрес стає невід'ємною частиною нашого життя, вміння керувати ним та знаходити психологічну рівновагу набувають особливого значення, особливо у період війни, коли напруженість та нестабільність зростають.

На початку заняття ми разом з учнями обговорили, що таке стрес та які ситуації можуть викликати його. Учні поділилися своїми думками та досвідом, що дозволило нам краще зрозуміти, як стрес впливає на їхнє самопочуття та навчання.

Створили проєкти на тему "Приклади ситуацій, які можуть викликати стрес". Учні з великим інтересом працювали, висвітлюючи різноманітні аспекти їхнього життя, які можуть стати джерелом стресу, такі як навчання, конфлікти з друзями, сімейні проблеми тощо.

Виконали практичні вправи, спрямовані на зняття стресу та відновлення психологічного благополуччя. Учні з радістю долучилися до вправи "Спорожнення чашки", яка допомогла їм зосередитися на моменті та відчути внутрішню гармонію.

Особливу увагу ми приділили тому, як важливо розпізнавати стрес у ситуаціях війни. Саме в таких моментах навички з управління стресом стають надзвичайно корисними. Важливо бути уважними до свого самопочуття та знаходити способи зняти напругу, щоб зберегти психологічну міцність та здоров'я.

Завершилося наше заняття позитивною атмосферою та зарядженими позитивними емоціями. Я впевнена, що отримані знання та навички допоможуть учням краще розуміти та керувати своїм стресом у майбутньому.

Нехай кожен з нас зберігає свою психологічну міцність та здоров'я навіть у найважчі часи! #СтресТаПсихологічнаРівновага #ПрактичніНавички #ПідтримкаТаЗдоровя #соціальнийпедагог