• Організація методичної роботи

Організація методичної роботи з педагогічними працівниками

"Про організацію методичної роботи з педагогічними працівниками гімназії в 2016/2017 навчальному році"
Додатки 2 та 3

/Files/images/metod_rabota/333.JPG

/Files/images/metod_rabota/4444.JPG

/Files/images/2016-2017/organzatsya_metod_rob/тема.jpg

/Files/images/metod_rabota/Слайд11.JPG

/Files/images/metod_rabota/Слайд12.JPG

/Files/images/metod_rabota/Слайд13.JPG

/Files/images/metod_rabota/Слайд18.JPG

/Files/images/metod_rabota/Слайд19.JPG

На виконання Закону України “Про загальну середню освіту”, державної програми “Освіта”, з метою подальшого удосконалення особистісно-орієнтованого спрямування дидактичних, методичних, технологічних та морально-психологічних аспектів навчально-виховного процесу, підвищення загальнокультурного рівня, психолого-педагогічної підготовки, професійної майстерності педагогічних працівників та науково-методичного забезпечення розвитку освіти, згідно з планом роботи гімназії

1. Продовжити роботу над єдиною науково-методичною проблемою «Формування життєвої компетентності особистості шляхом використання інноваційних та інформаційних технологій».

2. Відповідальний за роботу методичної ради гімназії Харченко В.М.

3. Організація науково-методичної роботи гімназії.

4. Затвердження складу методичної ради.

5. Затвердження плану засідань методичної ради.

6. Координація роботи методичних об’єднань вчителів-предметників.

7. Затвердження планів роботи методичних об'єднань гімназії.

8. Продовження роботи:

- “Школи молодого вчителя” – керівник Харченко В.М.., заступник директора з навчально-виховної роботи

- творчої групи з питань організації роботи з обдарованими дітьми – відповідальні Харченко В.М., Ніколенко Г.А.

- творчої групи з питань впровадження авторської програми з безперервної правової освіти та виховання – керівник Башинська Л.В.

- школи педагогічної майстерності - керівник Бурдін С.В.

- творчої групи вчителів початкових класів - керівник Юрченко Л.В.

9. Вивчення та узагальнення досвіду роботи вчителів гімназії.

10. Активізація роботи з обдарованими дітьми (участь у роботі МАН, олімпіадах з базових дисциплін, різноманітних турнірах, конкурсах).

11. Здійснення науково-методичного та організаційного супроводження дослідно-експериментальної роботи в гімназії.

12. Участь у районних конкурсах:

- “Класний керівник року”

- “Учитель року”

13. Проведення атестації педагогічних працівників гімназії.

14. Участь у роботі районних, міських, обласних педагогічних майстерень, авторських семінарах для педагогічних працівників гімназії.