• Проект "Ніч Науки"

Ніч науки

Освітній проект «Ніч науки», присвячений енергоефективності. 18 вересня 2021 року

/Files/images/2019-2020/IMG-86a2537694d8ed0945319b4a99d276a1-V.jpg

/Files/images/2021-2022/nch_nauki/___________________________________2021.jpg

18 вересня 2021 року в нашому місті пройде «Ніч Науки». Освітній проєкт реалізується в Харкові з 2013 року. Із року в рік він набуває популярності серед молоді, розширюється його масштаб, долучаються нові заклади вищої освіти, урізноманітнюється програма. Мета проєкту – презентація харків’янам та гостям нашого міста новітніх технологій та досягнень у науці. Завданням проєкту є пропаганда та розвиток закладів вищої освіти як наукових центрів, ознайомлення учнів шкіл міста з їхньою роботою. Цьогоріч організатори підготували цікаву програму, яка дасть можливість відвідувачам ознайомитися з роботою 15 закладів вищої освіти та планетарію, проєктами молодих учених, стати учасниками наукових експериментів, дискусій та насолодитися програмою пізнавальних заходів.

Почнеться захід з дитячої програми, яка відбудеться з 12.00 до 14.00 у двох університетах Харкова: національному економічному університеті імені Семена Кузнеця та національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди. Учні початкової школи матимуть змогу насолодитися інтерактивними іграми, вікторинами, відвідати музеї, погратися «розумними іграшками» та подивитися надзвичайно видовищні досліди
Старт проєкту відбудеться на майдані Свободи о 15.30. Захід урочисто відкриє виконувач обов’язків Харківського міського голови Ігор Терехов.
Між локаціями безкоштовно курсуватимуть автобуси за чотирма маршрутами. На зупинках та біля закладів вищої освіти чергуватимуть волонтери, які нададуть всю необхідну інформацію та схему маршрутів.
З повною програмою проекту «Ніч Науки в Харкові – 2021» можна ознайомитися за посиланням.