2024-04-17

Фейсбук від 17.04.2024 "Відбувся фінальний етап ХVІІІ Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців"

З 10 по 14 квітня 2024 року в місті Луцьк відбувся фінальний етап ХVІІІ Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців.
До змаганнь долучилися 90 учасників з 8 областей України (Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Харківської та Волинської) у складі 18 команд.
Команда "Нове покоління" комунального закладу "Харківський ліцей № 152 Харківської міської ради" виборола перемогу і отримала Диплом ІІІ ступеня, у складі:
Педько Богдан, учень 10-В класу,
Сопельник Софія, учениця 10-А класу,
Рикова Таїсія, учениця 10-А класу,
Гончаренко Діана, учениця 10-А класу,
Овдієнко Роман, учень 10-В класу.
Під час правових раундів учні представляли та обґрунтовували свою точку зору з приводу сучасних правових проблем та доводили її в наукових дискусіях. Дякуємо вчителям, Башинській Людмила Василівні та Брюховецькій Олені Миколаївні за підготовку команди, плідну, творчу роботу!
Бажаємо натхнення та нових успіхів!