2024-04-15

Фейсбук від 15.04.2024 "Для учнів 7-8 класів пройшов захід на тему "Життя без суїциду: профілактика та попередження""

Для учнів 7-8 класів пройшов захід на тему "Життя без суїциду: профілактика та попередження".
Спільно з нашим соціальним педагогом ми провели цікаве та корисне заняття, де обговорювалися ключові аспекти психічного здоров'я, шляхи попередження депресії та стресу, а також способи підтримки один одного в складних життєвих ситуаціях.
Безпека та добробут наших учнів - наш пріоритет. Нехай кожен з вас знає, що завжди є команда дорослих та друзів, готових підтримати в складний час.
Дякуємо всім, хто долучився до цього важливого заходу! Нехай кожен з нас стане ще сильнішим опорою один для одного.

#ПрофілактикаСуїциду #Підтримка #Психічне_Здоров'я #ЖиттяБезСуїциду #СоціальнаПедагогіка