2024-04-12

Фейсбук від 12.04.2024 "Назаров Євгеній, учень 5-А класу, зробив проєкт у програмі Scratch «Вперед у майбутнє: відкриваємо таємниці космосу!»"

Космос - це завжди про пошук, про відкриття, про захоплення та нові враження. Він безкінечний та яскравий, його хочеться досліджувати, вивчати та присвячувати на його честь творчі роботи.
Учні 5-х класів Харківського ліцею №152 долучилися до його дослідження за допомогою конкурсу творчих робіт «Вперед у майбутнє. Досліджуємо таємниці космосу!»
Учні змогли втілити свої особливі ідеї в зіркових проєктах, ручних виробах, малюнках та композиціях. Застосовували компʼютерні технології для втілення власних ідей та отримали задоволення!
Поділився своєю історією про те, як у Польщі познайомився з людиною, яка виготовляє куполи для телескопів, по всьому світу. Також має значок та блокнот від NASA
Пропонуємо і вам, насолодитися безмежністю космічного простору разом з юними талантами!