2024-03-28

Фейсбук від 28.03.2024 "Діти 3 - 4 класів поділилися як вони підвищують свою рухову активність на весняних канікулах"

Ось і весна надворі, теплі дні спонукають нас до більшої активності, з’являються нові ідеї для того, щоб гарно, продуктивно та корисно провести час! Рухова активність — це будь-які форми руху, що потребують енергії, наприклад ходьба, фізична робота, фізичні вправи, заняття спортом тощо. Діти 3 - 4 класів поділилися як вони підвищують свою рухову активність на весняних канікулах. Рух - це здоров'я.