2024-03-23

Фейсбуцк від 23.03.2024 "Учні 10-11 класів взяли участь у Всеукраїнській інформаційно-просвітницькій тематичній акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», темою якого є дещо таке важливе й необхідне людині - «ДІМ»"

Упродовж акції наші учні читали поезії відомих авторів і поетів-початківців, які оспівували актуальні теми сьогодення. Істинна поезія тому і є живим організмом, живим голосом, бо концентрує в своїй плоті – слові й звуці – голос народу, виявлений голосом поета.

Гончаренко Діана, Мілушова Анастасія й Овдієнко Роман поділилися своїми найулюбленішими поезіями про родину, рідне місто, Україну - усе те, що ми називаємо нашим «домом».
Нехай запанує мир! Нехай кожен українець відчує спокій, а кожен дім розквітне від здобуття омріяної перемоги!