Учні 4-Д класу провели захоплюючий квест до Всесвітнього дня поезії

2024-03-20

Фейсбук від 20.03.2024 "Учні 4-Д класу провели захоплюючий квест до Всесвітнього дня поезії"

Учні 4-Д класу провели захоплюючий квест до Всесвітнього дня поезії! Учасники мали можливість розгадувати загадки, відгадувати шифри та виконувати креативні завдання, пов'язані з поетичними творами. Кожен успішно виконаний етап дозволяв учасникам отримувати ключі для відкриття наступних запаролених завдань. Квест завершувався фінальним завданням, під час якого учасники демонстрували свої знання поезії та творчість, відчуваючи справжню атмосферу мистецтва слова. Цей захід сприяв підвищенню зацікавленості учнів у мистецтві слова та розвитку їх творчих здібностей. Діти отримали незабутні враження та позитивні емоції.
#тижденьпоезії2024