Вітаємо наших юних дослідників Попову Олесю й Бінюкову Карину та їх наставників

2024-03-19

Фейсбук від 19.03.2024 "Вітаємо наших юних дослідників Попову Олесю й Бінюкову Карину та їх наставників"

Творчий неспокій, високий професіоналізм, бажання передати свої знання дітям - ось риси, характерні для сучасного педагога. Саме такі вчителі працюють у нашему ліцеї. Вони готують наукову еліту для нашої держави, а їхні учні стали учасниками і переможцями багатьох престижних наукових змагань, одним з яких став Всеукраїнський конкурс наукових проєктів і розробок "Універсіада - 2024", що відбувся 13 лютого 2024 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО"Університет менеджменту освіти". Серед проєктів "Універсіади - 2024" були представлені роботи випускниць Харківського ліцею № 152 Попової Олесі (секція "Фізика,математика, комп'ютерні науки") та Бінюкової Карини (секція "Українська мова та література"). Проєкт Попової Олесі "Використання теорій кіс для захисту персональних даних" посів ІІІ місце і відзначений дипломом ІІІ ступеня та сертифікатом. Журі відзначило актуальність наукових розробок молодих науковців та вагому роль педагогів - керівників. Подякою за підтримку творчих ініціатив з розвитку проєктної компетентності обдарованої молоді відзначені вчителі нашого ліцею Варипаєв Р.В.,Пономаренко Ю.В., Толкачова С.І. Вітаємо наших юних дослідників Попову Олесю й Бінюкову Карину та їх наставників, щиро бажаємо нових успіхів та відкриттів на славу й процвітання науки України!