2024-01-09

Фейсбук від 09.01.2024 "Учні 7 класів з великим задоволенням взяли участь у Новорічному івенті з елементами сторітелінгу"

Одного разу, напередодні Різдва, в казкових засніжених Карпатах загубилася скриня з незвичайними новорічними прикрасами .Кожна з цих прикрас - символ щирих сподівань на добро та диво прийдешнього року .
Учні 7 класів з великим задоволенням взяли участь у Новорічному івенті з елементами сторітелінгу.
Що з цього вийшло ?Пропонуємо Вам переглянути наше відео .У різдвяний час навколо нас постійно відбуваються дива ,але ми перестали їх помічати . Сподіваємось ,що наш арт- проєкт хоч на хвильку змінить цю ситуацію і кожен наш учень ,як справжній українець ,гідний ліцеїст і просто маленька людина з великим серцем ,вішаючи кульку на новорічну ялинку ,заплющить очі і загадає те саме ,найпотаємніше бажання.
Щойно засяють новорічні вогні ,нехай здійснюються всі мрії українців про мир ,добробут та родинний затишок, успіх, милосердя та омріяну Перемогу!