2023-12-30

Фейсбук від 30.12.2023 "Учні початкових класів виготовляли лепбуки "Безпека взимку", а от старшокласники реалізовували свої знання й таланти, створюючи комікси "Правила користування електроприладами""

Напередодні зимових канікул учні ліцею долучились до заходу роз'яснювальної роботи щодо безпеки життєдіяльності учнів під час зимових канікул, різдвяних і новорічних свят "Безпечні канікули", яка ініційована Департаментом безпеки життєдіяльності Асоціації ДЮГО "Однодумці" учнівського самоврядування Холодногірського району. Учні початкових класів виготовляли лепбуки "Безпека взимку", а от старшокласники реалізовували свої знання й таланти, створюючи комікси "Правила користування електроприладами". Про безпеку пам'ятаємо - здоров'я зберігаємо!