2023-12-29

Фейсбук від 29.12.2023 "Заступник голови адміністрації Холодногірського району Ольга Семеногова радо привітала школярів з важливим народним святом Різдва й побажала всім миру, злагоди й благословення"

Учні нашого ліцею відвідали казкове дійство «Вартові часу», яке відбулося в одному з безпечних укриттів. Героями казки-фентезі стали артисти театру " Мадригал". Саме вони повели за собою дітлахів у світ казкових пригод і подарували їм святковий настрій.

Заступник голови адміністрації Холодногірського району Ольга Семеногова радо привітала школярів з важливим народним святом Різдва й побажала всім миру, злагоди й благословення.