Вітаємо наших переможців та бажаємо нових звершень та перемог!

2023-12-22

Фейсбук від 22.12.2023 "Вітаємо наших переможців та бажаємо нових звершень та перемог!"

Скарбничка учнівських здобутків Холодногірського району поповнилась новими перемогами. Зараз, як ніколи, кожен із нас радий чути ці слова. І вони однаково важливі у будь-чому: у спорті, наукових змаганнях, мистецтві - будь-де! Кожна перемога сьогодні додає нам впевненості, національної гордості, підсилює віру в заповітну Перемогу, на яку ми так чекаємо!
Учні комунального закладу «Харківський ліцей № 152 Харківської міської ради» гідно представляють Харків та Холодногірський район! Вакула Віолетта, учениця 6-Г класу, посіла І місце у Відкритому кубку КЗ ДЮСШ «Центр бойових мистецтв «ХОР» з таеквондо ІТФ, м.Богодухів. Волинський Давід, учень 6-А класу, посів І місце в програмі спаринг у змаганнях на Відкритий кубок КЗ ДЮСШ ХОР з таеквондо ІТФ. Дорошенко Марія, учениця 4-Б класу, та Бочкова Марія, учениця 8-А класу, колективу «DiSide dance» стали лауреатами І ступеню у Всеукраїнському дитячому хореографічному конкурсі «МультіВаль», де виграли сертифікат на безкоштовну участь у міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «BALTIC GRAND» і призовий гранд на суму 1000 грн, а також у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва колектив став лауреатом І ступеню. Базарний Нікіта, учень 8-Г класу, зі своєю партнеркою вибороли перемогу на Всеукраїнському конкурсі у м. Дніпро в категорії Юніори 1 Open Standart, також Юніори 1 Rising Star Latin та срібло в категорії Юніори 1 "OPEN" !
Вітаємо наших переможців та бажаємо нових звершень та перемог!