Спільнота ХЛ № 152 долучилась до проєкту «ЗСУ допомагай – перемогу наближай!»

2023-12-16

Фейсбук від 16.12.2023 "Спільнота ХЛ № 152 долучилась до проєкту «ЗСУ допомагай – перемогу наближай!»"

Спільнота ХЛ № 152 долучилась до проєкту «ЗСУ допомагай – перемогу наближай!», започаткованого батьками дітей, які навчаються в закладах освіти Холодногірського району, який проходив протягом листопада, отримала Подяку від командування «KRAKEN» за вагомий внесок у спільну перемогу та допомогу підрозділу, а також ліцею був переданий бойовий прапор підрозділу. В рамках проєкту проходила акція "Зайву літературу - на макулатуру, а гроші на ЗСУ". Черникова Ліліана, учениця 6-В класу, здала найбільшу кількість макулатури та отримала Грамоту Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради. Допомога молоді надзвичайно важлива, а завзятість у благодійництві є гідним прикладом для всіх! Ми всі впевнені, що внесок кожного наближає перемогу! Спільними зусиллями ми піднімаємо бойовий дух наших захисників!