2023-12-15

Фейсбук від 15.12.2023 " 7 членів учнівського самоврядування Асоціації ДЮГО "Однодумці " взяли участь у заході "Молодіжний НЕфорум""

14 грудня 2023 року 7 членів учнівського самоврядування Асоціації ДЮГО "Однодумці " взяли участь у заході "Молодіжний НЕфорум", організованому Управлінням у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї , молоді та спорту Харківської міської ради спільно з Молодіжної радою при Харківському міському голові, за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Зміцнення громадської довіри" (UCBI).
На дискусійному заході, що складався із трьох панельних частин, учасники мали змогу познайомитися не тільки з діяльністю популярних молодіжних громадських організацій, а й взяти участь у інтерактивних розвагах, сфотографуватися і навіть, знайти друзів!
"Однодумці " вдячні організаторам неймовірно атмосферного форуму за відкриття для молоді великого простору для теплого спілкування, яскравих ідей і творчої наснаги!