З 29 листопада по 09 грудня в ліцеї був проведений «Тиждень доброчесності»

2023-12-15

Фейсбук від 15.12.2023 " З 29 листопада по 09 грудня в ліцеї був проведений «Тиждень доброчесності»"

З 29 листопада по 09 грудня в ліцеї був проведений «Тиждень доброчесності». Враховуючи виклики сьогодення, серед учнів провели заходи, спрямовані на формування навичок безпечної та доброчесної поведінки у воєнний час. В школі діти активно вчаться спілкуватися з іншими людьми і будувати стосунки.,а вчитель, як модератор, має можливість спрямувати їх у правильному напрямку, показати і навчити, як чинити у спірних ситуаціях. Класні керівники провели пізнавальні виховні години спілкування: «Магічний урок доброчесності», «Доброчесність у 21столітті», «Будемо доброчесними», організували перегляд інформаційних відеороликів, мультфільмів, виготовлення малюнків героїв сьогодення, які є для школярів відображенням доброчесності. Жоден підручник не навчить людину бути доброчесним, але на прикладах наших військових, волонтерів ми можемо показати дітям, як це – поводитися доброчесно. Наш беззаперечний обов’язок – бути гідним громадянином України! Дякуємо педагогам за надзвичайно інформативний, корисний та цікавий тиждень. Бережіть себе та будьте доброчесними!