Навчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність!

2023-09-23

Фейсбук від 23.09.2023 " Навчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність!"

Навчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність! Тому традиційно в нашому ліцеї проводиться місячник безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках місячника усі ліцеїсти взяли участь в уроках «Безпека на дорозі – безпека життя», учні початкової школи переглянули та обговорили мультфільми «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» .

Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!