День Державності України

2023-07-28

Фейсбук від 28.07.2023 "День Державності України"

28 липня - День Державності України, памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію. Серед учнів Холодногірського району пройшов фоточелендж "Я подорожую по визначних пам'ятках України", що дає змогу нам оцінити наскільки прекрасна, велична, багатовікова та унікальна культурна спадщина нашої держави. Також учні створили постери "Видатні державотворці України", які дали суспільству усвідомлення зв’язку поколінь та конструювання спільного шляху, хто доклав зусиль, щоб Україна відбулася як держава. І найголовніше - це символи нашої державності, які наші діти зобразили у різних техніках "Державні символи України hand made". Ядром державності є воля до самовизначення, історичний досвід народу, його менталітет і правові традиції. А держава – це спосіб забезпечення і запорука цілісного існування нації. Україна — це вічність, передусім майбутня й минула.