2023-03-19

Фейсбук від 19.03.2023"Участь у Першій Всеукраїнській науковій П-конференціїї для школярів 8–11 класів, студентів коледжів і вишів, організовану КНУ імені Тараса Шевченка"

Учні 10 В класу 18 березня 2023 року разом із вчителем математики Харківської гімназії 152 Харківської міської ради Харківської області Пономаренко Ю.В., взяли онлайн - участь у Першій Всеукраїнській науковій П-конференціїї для школярів 8–11 класів, студентів коледжів і вишів, організовану КНУ імені Тараса Шевченка. Захід був присвячений математиці та її застосуванню в різних аспектах життя. Учениця 10 В класу , Попова Олеся виступила із доповіддю на конференції з теми : " Метод Резольвента", науковий керівник Пономаренко Ю.В. , вчитель математики Харківської гімназії 152.