2022-12-23

Фейсбук від 23.12.2022 "Учні нашої гімназії відвідали казкову новорічну виставу «Біла чаклунка Ледінелла»"

23.12.2022 року учні нашої гімназії відвідали казкову новорічну виставу «Біла чаклунка Ледінелла», біля головної новорічної ялинки нашого незламного міста Харкова, а головне серед чарівних, казкових прикрас станції метрополітену, де діти почували себе в безпеці насолоджуючись чарівним дійством. Ми вдячні Харківському міському голові Ігорю Терехову та всім організаторам цього новорічного дива. Діти - це наше майбутнє, а кожен їх радісний день в цей час – це щастя для їх батьків! Нехай чарівність цього свята і перемога добра перенесеться в наше життя. Мрія наших дітей і всіх українців обов'язково здійсниться! З прийдешніми святами!