Яскравий захід, присвячений Дню Святого Миколая

2022-12-19

Фейсбук від 19.12.2022 "Яскравий захід, присвячений Дню Святого Миколая"

19 грудня 2022 року у затишному Центрі дитячої та юнацької творчості №5 пройшов веселий і яскравий захід, присвячений Дню Святого Миколая. Учні нашої гімназії долучились до цього чарівного, казкового свята та отримали невичерпні святкові емоції.

З вітальними словами до маленьких холодногірців звернулася голова адміністрації району Неллі Цибульник, яка побажала всім присутнім, щоб наступний рік був добрим і лагідним, а Святий Миколай приніс в кожну родину мир і спокій!

З великим задоволенням діти отримали святкові подарунки від Харківського міського голови Ігоря Терехова, який, не зважаючи на воєнний час, постійно піклується про маленьких харків’ян, створюючи для них святкову новорічну атмосферу.

День Святого Миколая – одне із казкових та улюблених свят нашої дітвори. Хай він буде щедрим, добрим, а головне – мирним! Зі святом!