Четвертий майстер-клас в рамках проекту "Профі Look"

2018-05-14

/Files/images/2017-2018/novini/may/prof_Look/02.jpg

Галерея "14.05.2018 Четвертий майстер-клас в рамках проекту "Профі Look""

Учні 8-х класів Харківської гімназії 152 розширили свої знання про професію маркетолога. Олександра Наконечна, провідний директор маркетингової компанії WE!KING, розповідала про професію маркетологів, життєві історії, здобуття освіти за цією спеціальністю та відкрила для всіх учнів таємниці ведення соціальних мереж.
Проект "Профі Look" реалізується постійною комісією з питань розвитку студентського та учнівського самоврядування Молодіжної ради при Харківському міському голові.
Мета проекту - сприяти профорієнтаційній роботі зі школярами, залучивши експертів-практиків задля обміну досвідом.
Дякуємо Адміністрації Холодногорського району та управлінню освіти за відкритість та підтримку молодіжних ініціатив!