• СТОРІНКА ПЕРШОКЛАСНИКА

/Files/images/1/16554.jpg

Шановні батьки першокласників!

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Сформовано 5 перших класів:
1-А - 30 учнів
1-Б - 37 учнів
1-В - 26 учнів
1-Г - 32 учнів
1-Д - 27 учнів

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО 1 КЛАСУ

1. До 1-го класу закладу загальної середньої освіти зараховуються діти, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку.

2. Особам з особливими освітніми потребами освіта надається нарівні з іншими особами.

3. Прийом дітей до 1 класу закладу загальної середньої освіти здійснюється на безконкурсній основі.

4. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування школи.

5. У другу чергу зараховуються діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти

6. На вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування, процедура проведення якого, схвалюється педагогічною радою закладу освіти та затверджується його керівником

Територію обслуговування
за Харківською гімназією № 152
затверджено наказом Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради від 07.10.2020
№ 62/1 "Про закріплення межі територій обслуговування закладів загальної середньої освіти Холодногірського району

Для зарахування дитини до 1-го класу
батьками або особами, які їх замінюють, подаються:

1. Заява одного з батьків дитини, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

4. Оригінал або завірена копія довідки про щеплення № 063/о

Якщо у Вас виникають питання щодо початку навчального року, звертайтесь до адміністрації гімназії та за телефоном 725-86-55

До портфеля першокласника

Науково-педагогічний проект "Інтелект України"