.

Правила поведінки учнів у ліцеї

Шкільний день

Заняття починаються о 8.00. Усі учні приходять до ліцею о 7.45. З першим дзвоником учень повинен бути в класі. Заняття закінчуються згідно з розкладом. Одягаються й роздягаються учні самостійно в роздягальні ліцею. Вихід учнів з ліцею під час занять без дозволу вчителя (класного керівника) заборонено. Якщо учень затримується в ліцеї після уроків, він попереджує про це батьків.

Повідомлення про запізнення учня записується в його щоденник черговим вчителем.

Вимоги до одягу

(згідно правил внутришкільного розпорядку)

шкільна форма

В ліцеї введена обов'язкова шкільна форма.

1. Шкільний одяг учнів повинен відповідати санітарно-гігієнічним вимогам.
2. Для урочистих вимог рекомендується носити білу сорочку/блузку, темні брюки/спідницю та чорний піджак.
3. Заборонено носити яскраві чи дорогі аксесуари чи прикраси, що відволікають увагу.
4. Учні повинні мати спортивний одяг і взуття для уроків фізкультури й спортивних змагань.
5. Потрібне мати в ліцеї змінне взуття.

Дисциплінарні вимоги

Від учнів ліцею вимогається самодисципліна, здійснення самоконтролю. Доброзичливе ставлення до оточуючих людей - основа доброї поведінки в ліцеї. Кожен учень відповідає за свою поведінку й повинен поважати права інших людей.

Кожний безвідповідальний учинок зумовлює порушення дисциплінарних вимог і буде мати такі наслідки:
- повідомлення батьків і бесіда з ними;
- запис зауваження чи попередження в щоденник.