Міжнародний день миру

2022-09-21

Фейсбук від 21.09.2022 "Міжнародний день миру

Міжнародний день миру відзначається щорічно 21 вересня.
Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни. Учні, батьки та освітяни нашої гімназії бажають, щоб над нами завжди було чисте, мирне небо, а голуб миру обов'язково стане нашою щасливою звісткою Перемоги! Все буде Україна! Миру нам!

21 вересня Міжнародний день Миру! З Днем миру, Україно! Бажаємо українцям більше ніколи не пізнати горя і втрат. Нехай всі українські родини возз'єднаються, міста процвітають, а наші нащадки ніколи не дізнаються, як звучить сигнал повітряної тривоги. В нашій гімназії були проведені онлайн заходи до Дня Миру, де учні намалювали, виготовили, запустили символ Миру - світлого голуба для здійснення нашої головної мрії - Миру в нашій незламній Україні! Все буде Україна!