Учні нашої гімназії відвідали Харківський професійний ліцей залізничного транспорту .

2019-04-04

/Files/photogallery/3927/2.jpg

/Files/photogallery/3927/1.jpg
Галерея "04.04.2019 "Учні нашої гімназії відвідали Харківський професійний ліцей залізничного транспорту"

Учні нашої гімназії відвідали 4 квітня 2019 року Харківський професійний ліцей залізничного транспорту . Присутніх привітав виконуючий обов’язки голови адміністрації Холодногірського району Кашлаков Г.Д., який висловив побажання успішно реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. У рамках проведення заходу учні ознайомились із навчально-матеріальною базою ХПЛЗТ, відвідали навчальні аудиторії. Майбутні абітурієнти отримали цікаву та корисну інформацію про професії , які у ліцеї залізничного транспорту можна отримати безкоштовно на базі 9 та 11 класів (слюсар з ремонту автомобілів, слюсар з ремонту рухомого складу, токар-фрезерувальник, провідник пасажирського вагону, монтер колії, помічник машиніста електровоза, помічник машиніста електропоїзда).