2018-12-18

/Files/photogallery/3866/1.jpg

/Files/photogallery/3866/3.jpg
Галерея "18.12.2018 Зустріч батьківської громадськості з першим заступником Харківського міського голови Ігорем Тереховим"

18 грудня 2018 року на базі Харківської гімназії №152 відбулася зустріч батьківської громадськості з першим заступником Харківського міського голови Ігорем Тереховим. У ході зустрічі всі бажаючі мали змогу задати питання, які їх хвилюють, і отримати відповіді щодо ремонтів в школах та дитячих садках, благоустрою територій навколо закладів освіти, розвитку району та міста в цілому.
Ця зустріч сприятиме розширенню кола позитивного спілкування з батьками, ще більше об’єднає всіх для вирішення питань, що стосуються найважливішого та найціннішого для кожного з нас – наших дітей.