Зустріч учнів 11-х класів з деканом факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп'ютерних систем ХНУ ім. В.Н. Каразіна С.М. Шульгой.

2018-11-16

/Files/photogallery/3838/1.jpg

/Files/photogallery/3838/10.jpg
Галерея "16.11.2018 Зустріч учнів 11-х класів з деканом факультету радіофізики ХНУ ім. В.Н. Каразіна"

16 листопада відбулася зустріч учнів 11-х класів з деканом факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп'ютерних систем ХНУ ім. В.Н. Каразіна С.М. Шульгой. В рамках зустрічі відбулася презентація факультету, демонстрація цікавих фізичних експериментів та нагородження призерів і учасників районного етапу Турніру юних фізиків та юних винахідників і раціоналізаторів.