2018-11-15

/Files/photogallery/3835/1.jpg

/Files/photogallery/3835/2.jpg
Галерея "15.11.2018 Рада старшокласників ДЮГО "Ровесник" брала участь у квесті з використанням QR-кодів «Лідерство»"

15 листопада Рада старшокласників ДЮГО "Ровесник" брала участь у квесті з використанням QR-кодів «Лідерство» організованим у рамках тижня студентського самоврядування «Є така нація - студентство!» факультетом початкового навчання Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. Наші учні виявили неабиякі лідерські якості та вибороли І місце серед інших команд.
Вітаємо команду нашої організації учнівського самоврядування «Ровесник» з ПЕРЕМОГОЮ!