"Правила безпеки завжди пам'ятай, в біду не потрапляй!"

2018-11-13

/Files/photogallery/3829/1.jpg

Галерея "13.11.2018 "Правила безпеки завжди пам'ятай, в біду не потрапляй!""

Сьогодні у гімназії спільно з ДСНС України в м. Харкові було проведено захід «Правила безпеки завжди пам'ятай, в біду не потрапляй!».
На святі були присутні гості: начальник відділу з питань взаємодії з органами державної влади, ЗМІ та зв'язками з громадськістю: Лупандін І.В., начальник управління освіти Холодногірського району: Горбачова І.І., піротехніки, психологи, пожежні, рятівники.
Учні гімназії взяли активну участь в інтерактивній бесіді з дотримання правил безпеки. Також школярам на практиці показали роботу спецтехніки і аварійно-рятувального обладнання. Учні познайомилися з пожежно-рятувальною технікою і бойовим спорядженням рятувальників. Вони залюбки розглядали інструменти, одягали на себе спецодяг.
Дякуємо за цікаво й змістовно проведений час!