Районні змагання з футболу "Шкіряний м'яч"

2018-10-12

Відповідно до "Стратегії розвитку Харківських спортивних шкільних ліг", Положення про проведення змагань шкільних ліг з видів спорту серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова у 2018/2019 навчальному році під гаслом "Від команди школи до команди майстрів", Положення про організацію та проведення Харківської шкільної футбольної ліги з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед учнів закладів загальної середньої освіти на 2018/2019 навчальний рік та з метою формування здорового способу життя, профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, розвитку основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості учнів, залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризації футболу серед учнів, виявлення перспективних та обдарованих дітей на базі комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №8 Харківської міської ради" (далі КДЮСШ №8) з 09 по 12 жовтня 2018 року були проведені районні змагання з футболу "Шкіряний м'яч".
У змаганнях взяли участь учні 2008, 2007, 2006, 2005 років народження.
Всього 43 команди. Суддівство здійснювали тренери відділення футболу КДЮСШ №8.
Вітаємо команди нашої гімназії, які показали кращі результати:
серед хлопців 2008 року народження та серед хлопців 2005 року народження.
Вітаємо переможців та учасників змагань!