Всеукраїнський конкурс-рейтинг "Школа – джерело талантів"

2018-06-04

Національна АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ та ІНСТИТУТ ОБДАРОВАНОЇ ДИТИНИ НАПН України проводив Всеукраїнський конкурс-рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа – джерело талантів". Харківська гімназія № 152 представила на конкурс систему роботи з обдарованими дітьми та посіла ІІІ місце!

Вітаємо педагогічний колектив Харківської гімназії №152, під керівництвом директора гімназії Луценко Л.В. , із перемогою у Всеукраїнському конкурсі-рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми «Школа – джерело талантів».Оголошення результатів та переможців конкурсу-рейтингу, знаходиться за посиланням: