X Всеукраїнський фестиваль STEM-ROBOTIKA 2018

2018-05-16

/Files/images/2017-2018/novini/may/STEM-ROBOTIKA/2.jpg

Галерея "16.05.2018 X Всеукраїнський фестиваль STEM-ROBOTIKA 2018"

Вітаємо преможців! У Києві відбувся X Всеукраїнський фестиваль STEM-ROBOTIKA 2018. Нашу гімназію представляли учні 3 – А класу, Чуніка Марк та Страшевскій Єгор , у віковій категорії 8-9 років. Це один з наймасштабніших фестивалів по робототехніці. Більше 1000 конкурсантів з усієї України вирішували проблеми води на Землі в рамках глобального міжнародного проекту «Вода і людина». Нашa команда з Харкова посіла призове місце! Наука і техніка через Лего проєктування сучасних споруд для поліпшення умов життя людини в сучасному світі! Діти написали програму з розрахунками, побудували макет з робочим механізмом, написали курсову і захистили її в Києві ! Хлопці розробили можливі шляхи вирішення проблеми водних ресурсів за допомогою прототипу сучасної пожежної частини в сучасному світі з діючими механізмами, які можуть впоратися з поставленим завданням !