2018-05-16

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Нагадуємо, що відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16 квітня 2018 року, подання документів для вступу до першого класу 2018-2019 н.р. дітей, що проживають на території обслуговування нашого навчального закладу, відбувається до 31 травня 2018 року.

Список першочергово зарахованих учнів буде розміщено на сайті гімназії 1 червня 2018 року.

Інформацію про наявність вільних місць буде оприлюднено в день зарахування дітей, що підлягають першочерговому зарахуванню. Також за наявністю вільних місць буде призначена дата жеребкування.