День цивільного захисту

2018-04-18

/Files/images/2017-2018/novini/aprel/den_tsivlnogo_zahistu/8.jpg

Галерея "18.04.2018 День цивільного захисту"

18 квітняв нашій гімназії був проведений "День цивільного захисту". Такі заходи проводяться щорічно наприкінці навчального року і є своєрідним підведенням підсумків засвоєння учнями матеріалу з основ безпечної поведінки.

До заходу діти підійшли творчо, підготували плакати, газети й виставку малюнку з тематики дотримання заходів безпеки, спортивні естафети. Класні керівники підготували та провели класні години, на яких ще раз, діти були ознайомлені з планом евакуаціїїучнів з гімназіїї у разі винекнення надзвичайної ситуації та правилами поведінки при рятуванні людей, що опинились у небезпеці і надання першої медичної допомоги. Крім того, в ході проведення комплексного тренування, діти змогли ознайомитись із засобами індивідуального захисту населення. Най активніші учасники Дня цивільного захисту отримали грамоти від адміністрації гімназії .