Відбулися урочистості з нагоди відзначення Шевченківського дня

2017-03-24

09 березня 2017року в Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості з нагоди відзначення Шевченківського дня, у межах якого проведено нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. До участі в урочистостях були запрошені переможці конкурсів та їхні вчителі. Серед учнів - переможців VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика були нагороджені учні нашої гімназії. Щиро вітаємо переможців конкурсів, зичимо їм натхнення, успіхів у навчанні та нових перемог! Каспарову Жанну, ученицю 8 класу, Ліннік Катерину, ученицю 9 класу, Гриценко Владислава, учня 11 класу.