Урочисте закриття проекту для школярів «FindYourself»

2016-12-07

/Files/images/2016-2017/novosti/dekabr/zakrittya_FindYourself/(1).jpg

06.12.2016р. у приміщенні Харківської Національної Юридичної Академії ім. Я. Мудрого відбулося урочисте закриття першого профорієнтаційного проекту для школярів «FindYourself». Завдяки Харківській молодіжній раді при Харківському міському голові за підтримки Департаменту освіти і Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністраціїта проекту «FindYourself», за кілька тижнів десятикласники змогли отримати не лише теоретичні знання, але і практичні. Ми були першопрохідцями і впевнені, що це був не останній сезон проекту. Бажаємо організаторам успіхів, удачі і терпіння. Дякуємо Вам за таку чудову можливість знайти себе у безмежному світі професій! З нетерпінням чекаємо на новий сезон!