2018 - 2019 навчальний рік

ПЕРЕМОЖЦІ
ІІ (районного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
01 грудня 2018 року

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батькові Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім'я та по-батькові вчителя, який підготував учняМісце зайняте на ІІ етапі
1 Доронкін Мирослав Сергійович 8-А - Марусова Інна Олександрівна ІІ
2 Рондар Кристина Сергіївна 8-А - Марусова Інна Олександрівна ІІІ
3 Клименко Станіслава Олександрівна 10-В Біологічний профіль Марусова Інна Олександрівна ІІІ

ПЕРЕМОЖЦІ
ІІ (районного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з російської мови та літератури
25 листопада 2018 року

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батькові Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім'я та по-батькові вчителя, який підготував учня Місце зайняте на ІІ етапі
1 Філатова Аліса Сергіївна 9-А - Косицька Олена Михайлівна ІІ
2 Холодна Дар'я Олександрівна10-А Фізико-математичний профіль Косицька Олена Михайлівна І
3 Ліннік Катерина Сергіївна 11-Б Фізико-математичний профіль Долбешко Олена Вікторівна І
4 Азарова Аліна Віталіївна 11-Б Фізико-математичний профіль Долбешко Олена Вікторівна ІІІ

ПЕРЕМОЖЦІ
ІІ (районного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
24 листопада 2018 року

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батькові Клас навчанняПрофіль класу Призвіще, ім'я та по-батькові вчителя, який підготував учня Місце зайняте на ІІ етапі
1 Кисельова Яна Сергіївна 8-А - Брюховецька Олена Миколаївна ІІ
2 Логвінова Марія Сергіївна 9-В - Харченко Оксана Валеріївна І
3 Козир Денис Станіславович 9-А - Чернега Світлана Володимирівна ІІ
4 Путінцев Ілля Олександрович 10-Б Правовий профіль Башинська Людмила Василівна І

ПЕРЕМОЖЦІ
ІІ (районного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
18 листопада 2018 року

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батьковіКлас навчання Профіль навчанняПрізвище, ім'я та по-батькові вчителя, який підготував учняМісце зайняте на ІІ етапі
1 Купцов Артем Дмитров 11-БФізико-математичний профіль Рудая Алла Борисівна І

ПЕРЕМОЖЦІ
ІІ (районного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
11 листопада 2018 року

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батькові Клас навчанняПрофіль класу Прізвище, ім'я та по-батькові вчителя, який підготував учняМісце зайняте на ІІ етапі
1 Плохотнікова Ольга Артемівна 8-В -Пономаренко
Юлія Вікторівна
І
2 Логвінова Марія Сергіївна 9-В -Криворотова Наталя Петрівна ІІ
3 Рябуха Катерина Олександрівна 9-Д -Криворотова Наталя Петрівна ІІІ
4Самойлова Владислава Олександрівна 10-А Фізико-математичний профіль Калюжна
Надія Іванівна
І

ПЕРЕМОЖЦІ
ІІ (районного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови та літератури
4 листопада 2018 року

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батькові Клас навчання Профіль класуПрізвище, ім'я та по-батькові вчителя, який підготував учня Місце зайняте на ІІ етапі
1 Доронкін Мирослав Сергійович 8-А - Толкачова Світлана Іванівна І
2 Кисельова Яна Сергіївна 8-А - Толкачова Світлана Іванівна ІІ
3 Чаус Юлія Владиславівна 10-Б Правовий профіль Харченко Вікторія Миколаївна І
4 Ліннік Катерина Сергіївна 11-БФізико-математичний профіль Толкачева Світлана Іванівна І
5 Попова Анна Юріївна 11-АФізико-математичний профіль Ніколенко Галина Анатоліївна ІІІ

ПЕРЕМОЖЦІ
ІІ (районного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з трудового навчання
03 листопада 2018 року

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батькові Клас навчання Профіль класу Прізвище, ім'я та по-батькові вчителя, який підготував учня Місце зайняте на ІІ етапі
1 Логвінова Марія Сергіївна 9-В - Корнієнко Олена Василівна І
2 Кудрич Анна Віталіївна 9-В - Корнієнко Олена Василівна ІІІ
3 Ляхова Катерина Віталіївна 9-В - Корнієнко Олена Василівна ІV
4 Козир Денис Станіславович 9-А - Калмаков Володимир Макарович І

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Графік проведення І етапу Всеукраїнський учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Переможці І (шкільного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батькові Клас навчання Місце зайняте на І етапі
1Зеленський Ярослав Олексійович 7 І
2Мєрєнцева Єлизавета Романівна 7 ІІ
3Шкуркіна Уляна Олексіївна 7 ІІІ
4Дашко Анастасія Максимівна 7 ІІІ
5Добровинський Антон Олександрович 8 І
6Виговський Максим Дмитрович 8 ІІ
7Доронкін Мирослав Сергійович 8-А ІІ
8Рондар Кристина Сергіївна 8-А ІІ
9Каратуманова Карина Володимирівна 8 ІІІ
10Логвінова Марія Сергіївна 9 І
11 Філатова Аліса Сергіївна 9-А ІІ
12 Козир Денис Вячеславович 9-А ІІ
13 Щерба Кирило Сергійович 9 ІІІ
14 Рябуха Катерина Олександрівна 9 ІІІ
15 Клименко Станіслава Олександрівна 10-В І
16 Самойлова Владислава Олександрівна 10-А ІІ
17 Лігезін Богдан Олександрович 10 ІІ
18 Коденко Єлізавета Олексіївна 10 ІІІ
19 Золотайко Євгеній Ігоревич 10 ІІІ
20 Жуковін Ігор Володимирович 11-А І
21 Толстоусова Анастасія Євгеніївна 11-А ІІ
22 Попова Анна Юріївна 11 ІІ
23 Кіянова Ірина Андріївна 11 ІІІ
24 Ліннік Катерина Сергіївна 11 ІІІ

Переможці І (шкільного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційної технології

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батькові Клас навчання Місце зайняте на І етапі
1 Лучинський Марк Олександрович 11-В І
2 Удовікова Олександра Максимівна 11-В ІІ
3 Онопрієнко Олександра Олегівна 10А І
4 Лемешко Валентин Олександрович 10-Б І
5 Клименко Станіслава Олександрівна 10-В ІІ
6 Андрущенко Артем Іванович 10-В ІІ

Переможці І (шкільного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батькові Клас навчання Місце зайняте на І етапі
1 Чикалова Валерія Володимирівна 10-А ІІ
2 Левченко Артур Дмитрович 10-А ІІ
3 Левенець Ілля Олександрович 10-А ІІ
4 Христенко Єлизавета Андріївна 9-Г ІІ

Переможці І (шкільного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батькові Клас навчання Місце зайняте на І етапі
1 Мельник Анастасія Олександрівна 7-Г І
2 Рєпніков Іван Сергійович 7-Г ІІ
3 Доронкін Мирослав Сергійович 8-А І
4 Кисельова Яна Сергіївна 8-А ІІ
5 Логвінова Марія Сергіївна 9-В І
6 Ляхова Катерина Валентинівна 9-В ІІ
7 Чаус Юлія Владиславівна 10-Б І
8 Каспарова Жанна Каренівна 10-В ІІ
9 Ліннік Катерина Сергіївна 11-Б І
10 Попова Анна Юріївна 11-А ІІ

Відомості про переможців І (шкільного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади 2018/2019 навчального року з правознавства
Харківської гімназії №152 Холодногірського району

№ з/пПрізвище, ім'я та по-батькові Клас навчання Місце зайняте на І етапі
1 Каторжин Кирило Миколайович 9-А І
2 Гриценко Ілля Олександрович 9-В ІІ
3 Мікулін Ілля Сергійович 9-В ІІІ
4 Чаус Юлія Владиславівна 10-Б І
5 Москалєнко Єлизавета Максимівна 10-Б ІІ
6 Хаджинов Владислав Юрійович 10-Б ІІІ
7 Азарова Аліна Віталіївна 11-В І
8 Корнєв Денис Олександрович 11-В ІІ
9 Лучинський Марк Олександрович 11-В ІІІ

Переможці І етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

№ з/пПрізвище, ім'я та по-батькові Клас навчанняМісце зайняте на І етапі
1 Абу-Анзех Далія Іядівна 7-Б І
2 Ляшенко Юлія Вячеславівна 7-Б ІІ
3 Грищенко Нікіта Владиславович 7-Б ІІІ
4 Гаджиєв Рамік Замік Огли 8-В І
5 Нестман Данило Олегович 8-Г ІІ
6 Кревсун Данило Сергійович 8-Г ІІІ
7 Логвінова Марія Сергіївна 9-В І
8 Філатова Аліса Сергіївна 9-А ІІ
9 Ільєнкова Катерина Олександрівна 9-А ІІІ
10 Золотайко Євгеній Ігорович 10-А І
11 Путінцева Ілля Олександрович 10-Б ІІ
12 Клименко Станіслава Олександрівна 10-В ІІІ
13 Ліннік Катерина Сергіївна 11-Б І
14 Купцов Артем Дмитрович 11-Б ІІ
15 Федін Андрій Володимирович 11-А ІІІ


Відомості про переможців І (шкільного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади 2018/2019 навчального року з економіки
Харківська гімназія №152 Харківського району

№ з/пПрізвище, ім'я та по-батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на І етапі
1 Кіріна Марія Олександрівна 11-А І
2 Корнев Денис Олександрович 11-В ІІ
3 Хричов Артем Сергійович 11-А ІІІ


Переможці І етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на І етапі
1 Галіфостов Олексій Вадимович 8-Б І
2 Корнійник Андрій Ігорович 8-Б ІІ
3 Рондар Кристина Сергіївна 8-А ІІІ
4 Індик Олександр Сергійович 9-В І
5 Каторжин Кирило Миколайович 9-А ІІ
6 Логвінова Марія Сергіївна 9-В ІІІ
7 Путінцев Ілля Олександрович 10-Б І
8 Москаленко Єлизавета Максимівна 10-Б ІІ
9 Холодна Дар'я Олександрівна 10-А ІІІ
10 Лінник Катерина Сергіївна 11-Б І
11 Федін Андрій Володимирович 11-А ІІ
12 Корнєв Денис Олександрович 11-В ІІІ


Переможці І етапу шкільної
Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на І етапі
1Оніщенко Максим Денисович 5-В І
2Касвінова Вероніка Кирилівна 5-В ІІ
3Страшенко Поліна Євгенівна 5-В ІІ
4Ромашов Володимир Володимирович 5-Б ІІІ
5Безрукавий Костянтин Євгенович 6-Д І
6Кузьмін Артем Вікторович 6-Г ІІ
7Гура Софія Артемівна 6-Б ІІІ
8Толстова Дарина Олександрівна 6-Б ІІІ
9Зеленський Ярослав Олексійович 7-В І
10Меренцева Єлизавета Володимирівна 7-Б ІІ
11 Плохотнікова Ольга Артемівна 8-В І
12 Прокопенко Олександр Віталійович 8-В ІІ
13 Логвінова Марія Сергіївна 9-В І
14 Рябуха Катерина Олександрівна 9-Д ІІ
15 Автенюк Дар'я Олександрівна 9-В ІІІ
16 Золотайко Євгеній Ігорович 10-А І
17 Самойлова Владислава Олександрівна 10-А ІІ
18 Федін Андрій Володимирович 11-А І
19 Хричов Артем Сергійович 11-А ІІ

Переможці І етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

№ з/пПрізвище, ім'я та по-батькові учня Клас навчання Місце, зайняте на І етапі
1 Рондар Кристина Сергіївна 8-А І
2 Доронкін Мирослав Сергійович 8-А І
3 Бєляєва Катерина Володимирівна 8-А ІІ
4 Гізімчук Микита Сергійович 8-А ІІ
5 Зотова Софія Андріївна 8-А ІІІ
6 Кучмін Артем Володимирович 8-А ІІІ
7 Лобузнов Іван В'ячеславович 8-В ІІІ
8 Александров Ігор Сергійович 9-Д І
9 Логвінова Марія Сергіївна 9-В ІІ
10 Нечіпоренко Владислав Романович 9-А ІІІ
11 Самойлова Владислава Олександрівна 10-А ІІІ
12 Чаус Юлія Владиславівна 10-Б ІІ
13 Золотайко Євгеній Ігорович 10-А ІІ
14 Ісянов Антон Русланович 10-В І
15 Попова Вероніка Костянтинівна 11-В ІІІ
16 Удовікова Олександра Максимівна 11-В ІІ
17 Корнєв Денис Олександрович 11-В І


Відомості про переможців
І (шкільного) етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади 2018/2019 навчального року з історії
Харківська гімназія №152 Холодногірського району

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батькові учня Клас навчання Місце зайняте на І етапі
1 Кисельова Яна Сергіївна 8-А І
2 Гаджиєв Рамік Залік-Огли 8-В ІІ
3 Доронкін Мирослав Сергійович 8-А ІІІ
4 Логвінова Марія Сергіївна 9-В І
5 Козир Денис Станіславович 9-А ІІ
6 Ільєнкова Катерина Олександрівна 9-А ІІІ
7 Путінцев Ілля Олександрович 10-Б І
8 Ванюшкін Даніїл Романович 10-В ІІ
9 Чаус Юлія Владиславівна 10-Б ІІІ
10 Галушко Аліна Анатоліївна 11-Б І
11 Азарова Аліна Віталіївна 11-В ІІ
12 Корнєв Денис Олександрович 11-В ІІІ


Переможці І етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

№ з/пПрізвище, ім'я та по-батькові учня Клас навчанняМісце, зайняте на І етапі
1 Болоцька Марія Сергіївна 8-Г І
2 Козуб Вікторія Сергіївна 8-Г ІІ
3 Волобой Ганна Олегівна 8-Г ІІІ
4 Рябуха Катерина Олександрівна 9-Д І
5 Філатова Аліса Сергіївна 9-А ІІ
6 Ільєнкова Катерина Олександрівна 9-А ІІІ
7 Холодна Дар'я Олександрівна 10-А І
8 Василенко Анастасія Юріївна 10-В ІІ
9 Онопрієнко Олександра Олегівна 10-А ІІІ
10 Ліннік Катерина Сергіївна 11-Б І
11 Азарова Аліна Віталіївна 11-В ІІ
12 Галушко Аліна Анатоліївна 11-Б ІІІ


Переможці І етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови:

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батькові учня Клас навчанняМісце,
зайняте на І етапі
1 Волобой Анна Олегівна8-Г І
2 Шведов Олександр Михайлович 8-Г І
3 Лаврік Вікторія Сергіївна 8-Г ІІ
4 Плотнікова Ольга Артемівна 8-В ІІІ
5 Ільєнкова Катерина Олександрівна 9-А І
6 Ільїнська Крістіна Олександрівна 9-А ІІ
7 Козир Денис Станіславович 9-А ІІ
8 Темненко Софія Романівна 9-А ІІІ
9 Коденко Єлизавета Олексіївна 10-В І
10 Василенко Анастасія Юріївна 10-В ІІ
11 Абу Анхез Дана Іядівна 10-В ІІІ
12Ісянов Антон Русланович10-ВІІІ

Переможці І етапу
Всеукраїнської учнівської олімпіади
з трудового навчання

№ з/п Прізвище, ім'я та по-батькові Клас навчання Місце,
зайняте на І етапі
1 Логвінова Марія Сергіївна 9-В І
2 Кудрич Анна Віталіївна 9-В ІІ
3 Ляхова Катерина Віталіївна 9-В ІІІ
4 Козир Денис Станіславович 9-А І
5 Віленський Никита Олександрович 9-В ІІ
6 Каторжин Кирило Миколайович 9-А ІІІ


2017 - 2018


Про підсумки проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році


Олімпіада з лінгвістики

3 грудня 2017 року на базі кафедри інтелектуальних комп'ютерних систем факультету соціально-гуманітарних технологій Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" відбулася відкрита олімпіада з лінгвістики. Райваховський Микола та Сумцова Ганна стали переможцями олімпіади і посіли ІІІ місце. (11-А клас) Учні візьмуть участь у Всеукраїнському етапі конкурсу, що відбудеться у м. Києві у березні 2018р. Учитель Косицька О.М.



Переможці ІІ етапу олімпіади з німецької мови 25.11.2017


Ільєнкова Катерина Олександрівна 8-А ІІ-місце
Коденко Єлизавета Олексіївна 9-А І-місце

Бажаємо подальших перемог учням.



Переможці олімпіади з англійської мови 25.11.2017


Іванова Олександра Сергіївна 11-А І-місце
Ісянов Антон Русланович 9-Д ІІ-місце
Александров Ігор Сергійович 8-Д ІІІ-місце
Дмитрієва Аліна Анатоліївна 9-Б ІІІ-місце
Удовікова Олександра Максимівна 10-В ІІІ-місце

Бажаємо подальших перемог учням.



Районна олімпіада з фізики, яка відбулась 18.11.2017р.

Лінник Катерина 10-Б І-місто
Абдельжаліл Іліас 11-А ІІ-місто
Купцов Артем 10-Б І-місто
Гаджієв Рамік 7-В ІІ-місто



12 листопада 2017р. на базі Харківської гімназії №152 відбувся районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Учні нашої гімназії посіли призові місця:

Касвінов Віктор Кирилович 7-Б І-місце
Підлужний Олександр Юрійович 10-Б І-місце
Бузько Максим Сергійович 11-А І-місце
Райваховський Микола Юрійович 11-А ІІ-місце

Бажаємо подальших перемог учням.


5 листопада 2017р. відбувся районний етап олімпіади з російської мови та літератури

Коденко Єлизавета 9-А І-місце
Труфан Катерина 9-А ІІ-місце
Учитель Косицька О.М.

Лінник Катерина 10-Б І-місце
Азарова Аліна 10-В ІІІ-місце
Вчитель Долбешко О.В.

Степанова Катерина 11-Б І-місце
Іванова Олександра 11-А ІІ-місце
Учитель Косицька О.М.



4 листопада 2017р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з передового навчання.
Учні Харківської гімназії №152 стали переможцями ІІ етапу олімпіади з трудового навчання.

Логвінова Марія 8-В ІІ-місце
Кудрич Анна 8-В ІІІ-місце
Козир Денис 8-А ІІ-місце

Підготували учнів, вчителі трудового навчання Корнієнко Олена Василівна, Калмаков Володимир Макарович.



Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії


Райваховський Микола Юрійович 11-а І-місце
Іванова Олександра Сергіївна 11-а ІІ-місце
Абдельжаліл Іліас Альмутафайович 11-а ІІ-місце
Горяйнов Ілля Олексійович 10-а ІІ-місце
Славтич Дарина Олександрівна 10-б ІІ-місце
Хричов Артем Сергійович 10-а ІІІ-місце



Переможці I (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії


Логвінова Марія Сергіївна 8-В І-місце
Каторжин Кирило Миколайович 8-А ІІ-місце
Мікулін Ілля Сергійович 8-В ІІІ-місце
Путінцев Ілля Олексійович 9-Б І-місце
Холодна Дарья Олексіївна 9-А ІІ-місце
Золотухіна Катерина Володимирівна 9-А ІІІ-місце
Лінник Катерина Сергіївна 10-Б І-місце
Шкарупа Альона Олександрівна 10-А ІІ-місце
Черних Аліна Романівна 10-А ІІІ-місце
Райваховський Микола Юрійович 11-А І-місце
Степанова Катерина Віталіївна 11-А ІІ-місце
Ревякіна Єва Євгеніївна 11-Б ІІІ-місце



Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики


Челак Єгор Володимирович 11-а І-місце
Бузько Максим Сергійович 11-а ІІ-місце
Райваховський Микола Юрійович 11-а ІІІ-місце
Оридорога Михайло Васильович 10-б І-місце
Данченко Денис Андрійович 10-а ІІ-місце
Хричов Артем Сергійович 10-а ІІ-місце
Янковський Олександр Станіславович 10-в ІІІ-місце
Жуков Богдан Ігорович 9-в І-місце
Зюмбровський Дмитро Олексійович 9-в ІІ-місце
Ванюшкін Даніїл Романович 9-д ІІІ-місце
Гриценко Ілля Олександрович 8-в І-місце
Сірий Віталій Вікторович 8-а ІІ-місце
Шаповал Лазар Сергійович 8-б ІІІ-місце



Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства


Завгородня Юлія Дмитрівна 9-Б І-місце
Холодна Дар’я Олександрівна 9-А ІІ-місце
Ткаченко Ольга Іванівна 9-Б ІІІ-місце
Хричов Артем Сергійович 10-А І-місце
Лисак Денис Олександрович 10-В ІІ-місце
Федін Андрій Володимирович 10-А ІІІ-місце
Бордунов Валерій Олексійович 11-Б І-місце
Цикало Анастасія Олександрівна 11-Б ІІ-місце
Артюх Анастасія Валентинівна 11-Б ІІІ-місце



Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технології


Челак Єгор Володимирович 11-а І-місце
Бузько Максим Сергійович 11-а І-місце
Райваховський Микола Юрійович 11-а ІІ-місце
Абдельжаліл Іліас Альмутафайович 11-а ІІІ-місце
Оридорога Михайло Васильович 10-б І-місце
Купцов Артем Дмитрович 10-б ІІ-місце
ДанченкоДенис Андрійович 10-а ІІІ-місце



Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання


Логвінова Марія Сергіївна 8-В І-місце
Кудрич Анна Віталіївна 8-В ІІ-місце
Ляхова Катерина Віталіївна 8-В ІІІ-місце
Козир Денис Станіславович 8-А І-місце
Віленський Никита Олександрович 8-В ІІ-місце
Каторжин Кирило Миколайович 8-А ІІІ-місце



Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури


Доронкін Мирослав Сергійович 7-А І-місце
Кисельова Яна Олегівна 7-А ІІ-місце
Рондар Кристина Сергіївна 7-А ІІІ-місце
Логвінова Марія Сергіївна 8-В І-місце
Ляхова Катерина Валентинівна 8-В ІІ-місце
Щерба Кирило Сергійович 8-Б ІІІ-місце
Чаус Юлія Владиславівна 9–В І-місце
Панфілова Дар’я Сергіївна 9-В ІІ-місце
Труфан Катерина Сергіївна 9-А ІІІ-місце
Ліннік Катерина Сергіївна 10-Б І-місце
Федін Андрій Володимирович 10-А ІІ-місце
Азарова Аліна Віталіївна 10-В ІІІ-місце
Степанова Катерина Віталіївна 11-Б І-місце
Цикало Анастасія Олександрівна 11-Б ІІ-місце
Райваховський Микола Юрійович 11-А ІІІ-місце



Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики


Кревсун Данило Сергійович 7 І-місце
Гаджиєв Рамік Замік - Огли 7 ІІ-місце
Нестман Данило Олегович 7 ІІІ-місце
Філатова Аліса Сергіївна 8 І-місце
Логвінова Марія Сергіївна 8 ІІ-місце
Царьов Данило Сергійович 8 ІІІ-місце
Абдельжаліл Карим Аль Мостафайович 8 ІІІ-місце
Клименко Станіслава Олександрівна 9 І-місце
Путінцев Ілля Олександрович 9 ІІ-місце
Абу Анзех Дана іядівна 9 ІІІ-місце
Кузнєцова Ірина Вадимівна 9 ІІІ-місце
КуріннийБогдан Ігорович 9 ІІІ-місце
Ревенко Маргарита Олексіївна 9 ІІІ-місце
Купцов Артем Дмитрович 10 І-місце
Лінник Катерина Сергіївна 10 ІІ-місце
Жила Дар'яМаксимівна 10 ІІІ-місце
Райваховський Микола Юрійович 11 І-місце
Абдельжаліл Іліас Аль Мостафайович 11 ІІ-місце
Шульга Матвій Ігорович 11 ІІІ-місце



Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії


Добровинський Антон Олександрович 7 І-місце
Галіфостов Олексій Вадимович 7 ІІ-місце
Цвітайло Михайло Володимирович 7 ІІІ-місце
Логвінова Марія Сергіївна 8 І-місце
Хурі Амалія Абдулхамідівна 8 ІІ-місце
Козир Денис В ячеславович 8 ІІ-місце
Каршева Вікторія Олегівна 8 ІІІ-місце
Золотайко Євгеній Ігоревич 9 І-місце
Труфан Катерина Сергіївна 9 ІІ-місце
Лігезін Богдан Олександрович 9 ІІ-місце
Коденко Єлізавета Олексіївна 9 ІІІ-місце
Самойлова Владислава Олександрівна 9 ІІІ-місце
Жуковін Ігор Володимирович 10 І-місце
Толстоусова Анастасія Євгеніївна 10 ІІ-місце
Попова Анна Юріївна 10 ІІ-місце
Кіянова Ірина Андріївна 10 ІІІ-місце
Райваховський Микола Юрійович 11 І-місце
Кузьменко Валерія Андріївна 11 ІІ-місце
Курдес Микита Олегович 11 ІІ-місце
Цикало Анастасія Олександрівна 11 ІІІ-місце



Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:


Александров Ігор Сергійович 8-Д I-мiсце
Сєрий Віталій Вікторович 8-А II-мiсце
Логвінова Марія Сергіївна 8-В III-мiсце
Гриценко Ілля Олександрович 8-В III-мiсце
Дмитрієва Анна Анатоліївна 9-Б I-мiсце
Самойлова Владислава Олександрівна 9-А II-мiсце
Коденко Єлізавета Олексіївна 9-А III-мiсце
Труфан Катерина Сергіївна 9-А III-мiсце
Ісянов Антон Русланович 9-Д II-мiсце
Федін Андрій Володимирович 10-А II-мiсце
Удовікова Олександра Максимівна 10-В II-мiсце
Лисак Денис Олександрович 10-В I-мiсце
Іванова Олександра Сергіївна 11-А II-мiсце
Таранущенко Єлізавета Вікторівна 11-А III-мiсце
Кара Аліна Вадимівна 11-А III-мiсце
Ревякіна Єва Євгеніївна 11-Б I-мiсце



Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2017/2018 н.р. з німецької мови


Коденко Єлизавета Олексіївна 9 І-мiсце
Труфан Катерина Сергіївна 9 ІІ-мiсце
Холодна Дар’я Олександрівна 9 ІІІ-мiсце
Чаус Юлія Владиславівна 9 ІІІ-мiсце
Ільєнкова Катерина Олександрівна 8 І-мiсце
Хурі Амалія Абдухамідівна 8 ІІ-мiсце
Філатова Аліса Сергіївна 8 ІІІ-мiсце


Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2017-2018 н.р. з математики


Панов Микита Олексійович 5-А I-мiсце
Кузнєцов Тимур Русланович 5-А II-мiсце
Колісник Денис Євгенович 5-Б III-мiсце
Чернявський Іван Володимирович 6-В I-мiсце
Меренцева Єлизавета Романівна 6-Б II-мiсце
Бутенко Андрій Андрійович 6-В III-мiсце
Доронкін Мирослав Сергійович 7-А I-мiсце
Більдін Арсеній Сергійович 7-В II-мiсце
Плохотніква Ольга Артемівна 7-В III-мiсце
Логвінова Марія Сергіївна 8-В I-мiсце
Ільєнкова Катерина Олександрівна 8-А II-мiсце
Рябуха Катерина Олександрівна 8-Д III-мiсце
Золотайко Євген Ігорович 9-А I-мiсце
Таболіна Юлія Дмитрівна 9-Г II-мiсце
Путинцев Ілля Олександрович 9-Б III-мiсце
Підлужний Олександр Юрійович 10-А I-мiсце
Оридорога Михайло Васильович 10-А II-мiсце
Хричов Артем Сергійович 10-А III-мiсце
Бузько Максим Сергійович 11-А I-мiсце
Райваховський Микола Юрійович 11-А II-мiсце
Іванова Олександра Сергіївна 11-А III-мiсце



Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Логвінова Марія Сергіївна 8-В І-місце
Мікулін Ілля Сергійович 8-В ІІ-місце
Індик Олександр Сергійович 8-В ІІІ-місце
Путінцев Ілля Олександрович 9-Б І-місце
Чаус Юлія Влавдиславівна 9-В ІІ-місце
Дмитрієва Аліна Анатоліївна 9-Б ІІІ-місце
Ліннік Катерина Сергіївна 10-Б І-місце
Лучинський Марк Олександрович 10-В ІІ-місце
Жила Дар’я Максимівна 10-А ІІІ-місце
Іванова Олександра Сергіївна 11-А І-місце
Бондар Семен Ілліч 11-Б ІІ-місце
Пенькова Дарина Юріївна 11-А ІІІ-місце



Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури


Коденко Катерина Сергіївна 8-Д І місце
Труфан Катерина Сергіївна 8-Д ІІ місце
Лінник Катерина Сергіївна 10-Б І місце
Азарова Аліна Віталіївна 10-В ІІ місце
Іванова Олександра Сергіївна 11-А І-місце
Степанова Катерина Віталіївна 11-Б ІІ місце



Підсумки проведення І (районного) етапу ХV міської олімпіади випускників школи І ступеня «Путівка в науку»

Переможць в освітній галузі «Українська мова»
в номінації «Знавець рідної мови» - Колесников Арсен
Переможець в освітній галузі «Математика»
в номінації «Майбутній математик» - Белінський Олександр
Переможеь в освітній галузі «Природознавство»
І місце - Марков Дмитро


Районний етап олімпіади з інформатики

11 клас

1. Колесніков С. - І місце


Районний етап олімпіади з істроії

9 клас

1. Ліннік К. - ІІ місце

8 клас

1. Путінцев І. - ІІІ місце


Районний етап олімпіади з хімії

7 клас

1. Логвінова М - ІІ місце
2. Онопко М. - ІІІ місце

8 клас

1. Труфан К. - ІІ місце

10 клас

1. Райваховський М. - ІІ місце


Районний етап олімпіади з історії

9 класс

1. Ліннік К. - ІІ місце

8 класс

1. Путінцев І. - ІІІ місце


Районний етап олімпіади з української мови та літератури

11 клас

1. Гриценко В. - І місце
2. Соколова В. - ІІІ місце

9 клас

1. Лінник К. - І місце

8 клас

1. Чаус Ю. - І місце
2. Понорілова Д. - ІІ місце

7 клас

1. Логвінова М. - ІІ місце


Районний етап олімпіади з англійської мови

11 клас

1. Зубкова К. - ІІІ місце

10 клас

1. Райваховський М. ІІІ місце

9 клас

1. Федік А. - ІІІ місце
2. Батиєва Д. - І місце

8 клас

1. Дмитрієва А. - І місце


Районний етап олімпіади з німецької мови

11 клас

1. Крест'янінов А. - І місце

9 клас

1. Жуковін І. - І місце

8 клас

1. Коденко Л. - І місце
2. Труфан К. - ІІІ місце


Районний етап олімпіади з математики

6 клас

1. Шведов С. - ІІ місце

8 клас

1. Самойлова В. - ІІІ місце

9 клас

1. Линник К. - І місце

10 клас

1. Бузько М. - І місце
2. Райваховський М. - ІІ місце

11 клас

1. Колесников С. - ІІ місце


Районний етап олімпіади з трудового навчання

9 клас

1. Корзун М. - І місце

10 клас

1. Кадацька Марина - ІІІ місце


Районний етап олімпіади з російської мови та літератури

9 клас

1. Ліннік К. - І місце
2. Пасько А. - ІІ місце

10 клас

1. Степанова К. - І місце

11 клас

1. Соколова В. - І місце
2. Колесніков С. - ІІ місце


Звіт про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році в Харківській гімназії №152

Відомості про переможців І (шкільного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2016/2017 навчального рок


Шкільний етап олімпіади з історії

8 клас

1. Коденко Є. - І місце
2. Труфан К. - ІІ місце
3. Путінцев І. - ІІІ місце

9 клас

1. Ліннік К. - І місце
2. Корзун М. - ІІ місце
3. Федін А. - ІІІ місце

10 клас

1. Бондаренко М. - І місце
2. Цикало А. - ІІ місце
3. Артюх А. - ІІІ місце

11 клас

1. Козінченко Д. - І місце
2. Таболіна Д. - ІІ місце
3. Радченко М. - ІІІ місце


Шкільний етап олімпіади з математики

5 клас

1. Чернявський І. - І місце
2. Бутенко А. - ІІ місце
3. Ларін І. - ІІІ місце

6 клас

1. Плохотнікова О. - І місце
2. Шведов О. - ІІ місце
3.Герасимов В. - ІІІ місце

7 класс

1. Каторжин К. - І місце
2. Царьов Д. - ІІ місце
3. Онопко М. - ІІІ місце

8 класс

1. Самойлова В. - І місце
2. Клименко С. - ІІ місце
3. Чаус Ю. - ІІІ місце

9 клас

1. Федін А. - І місце
2. Ліннік К. - ІІ місце
3. Жуковін І. - ІІІ місце

10 клас

1. Бузько М. - І місце
2. Райваховський М. - ІІ місце
3. 3. Куліш Д. - ІІІ місце

11 клас

1. Колесніков С. - І місце
2. Соколова В. ІІ місце
3. Гриценко В. - ІІІ місце


Шкільний етап олімпіади з англійської мови

8 клас
1. Дмитрієва А. - І місце
2. Самойлова В. - ІІ місце
3. Коденко Є. - ІІІ місце
4. Труфан К. - ІІІ місце
5. Ісянов А. - ІІ місце

9 клас

1. Федін А. - ІІ місце
2. Удовікова О. - ІІ місце
3. Батиєва - І місце
4. Тамбовцева А. - ІІІ місце

10 клас

1. Райваховський М. - І місце
2. Артюх А. - ІІ місце
3. Іванова О. - ІІ місце
4. Степанова К. - ІІІ місце
5. Кара А. - ІІІ місце

11 клас

1. Омеляненко А. - І місце
2. Сендецька А. - ІІ місце
3. Таболіна Д. - ІІІ місце
4. Зубкова К. - ІІ місце


Шкільний етап олімпіади з правознавства

9 клас

1. Корзун М. - І місце
2. Хричов А. - ІІ місце
3. Федін - ІІІ місце

10 клас

1. Бордунов В. - І місце
2. Цикало А. - ІІ місце
3. Артюх А. - ІІІ місце

11 клас

1. Радченко М. - І місце
2. Сендецька А. - ІІ місце
3. Таболіна Д. - ІІІ місце


Шкільний етап олімпіади з хімії

7 клас

1. Онопко Максим Олексійович - І місце
2. Древаль Анастасія Віталіївна - ІІ місце

8 клас

1. Абу Анзех - І місце
2. Труфан Катерина Сергіївна - ІІ місце

9 клас

1. Жуковін Ігор Володимирович - І місце
2. Федін Андрій Володимирович - ІІ місце

10 клас

1. Райваховський Микола Юрійович - І місце
2. Курдес Микита Олегович - ІІ місце

11 клас

1. Подрез Катерина Едуардівна - І місце
2. Соколова Вікторія Станіславівна - ІІ місце


Шкільний етап олімпіади з німецької мови

8 клас

1. Коденко Єлизавета Олексіївна
2. Труфан Катерина Сергіївна

9 клас

1. Жуковін Ігор Володимирович

11 клас

Крестьянінов Анатолій Олексійович


Шкільний етап олімпіади з російської мови та літератури

8 клас

1. Василенко Анастасія
2. Манасян Каріне
3. Хоминич Ганна

9 клас

1. Лінник Катерина
2. Пасько Аліна
3. Галушко Аліна

10 клас

1. Шуліка Катерина
2. Степанова Катерина
3. Хруслов Дмитро

11 клас

1. Соколова Вікторія
2. Колесников Савєлій



/Files/images/2016-2017/obdarov_molod/olmpadi/Графік проведення олімпіад.jpg


/Files/images/2015-2016/obdarovana_molod/olmpadi/Ліннік Катерина географія.JPG

/Files/images/2015-2016/obdarovana_molod/olmpadi/Олимпиады_2.jpg

/Files/images/2015-2016/obdarovana_molod/olmpadi/Олимпиады_1t.jpg

2015/2016

Результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

10-А клас: І місце – Гриценко Владислав;
11-А клас: ІІ місце – Самойлова Марина;
8-б клас: ІІІ місце – Лінник Катерина.

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

10-А клас: Авраменко Дмитра - ІІ місце з російської мови - вчитель Косицька О.М.
8-А клас: Корзуна Миколу - ІІІ місце з фізики - вчитель Бурдін С.В.

Районна олімпіада з "Правознавства"

10-Б клас: Козінченко Дар'я - ІІІ місце
9-А клас: Волосатов Артем - ІІІ місце

Районна олімпіада з "Історії"

10-А клас: Соколова Вікторія - ІІІ місце
9-В клас: Іванова Олександра - ІІІ місце
8-А клас: Корун Микола - ІІ місце

Районна олімпіада з "Екології"

9-Г клас: Пешко Дар'я - І місце
10-Б клас: Маслій Олена - ІІІ місце

Районна олімпіада з "Математики"

6 клас: Каторжин К. - ІІІ місце
9 клас: Райваховський М. - І місце
10 клас: Соколова В. - ІІІ місце
11 клас: Незовибатько О. - ІІІ місце

Районна олімпіада з "Географії"

1 місце—Райваховський Микола-9-б
3 місце—КущенкоАліна-10-б
3 місце—КолесніковСавелій -10-а
2 місце—Авраменко Дмитро-10-а

І етап Всеукраїнської олімпіади з "Правознавства"

№ з/пПІБКлас навчанняМісце
1.Волосатов А.Є.9-АІ
2.Райваховський М.Ю.9-БІІ
3.Цикало А.О.9-БІІІ
4.Сендецька А.С.10-БІ
5.Подрез К.Е.10-БІІ
6.Кущенко А.С.10-БІІІ
7.Конденко М.М.11-БІ
8.Незовибатько О.І.11-БІІ
9.Масалітін В.В.11-БІІІ

І етап Всеукраїнської олімпіади з "Російської мови та літератури"

№ з/пПІБКлас навчанняМісце
1.Лінник К.8-БІ
2.Федін А.8-ГІІ
3.Данілевська А. 8-БІІІ
4.Сумцова Г.9-ВІІІ
5.Шуліка К.9-ВІІІ
6.Феськова Г.9-ВІ
7.Степанова К.9-БІІ
8.Авраменко Д.10-АІ
9.Свищев І.10-АІІ
10.Карцева В10-АІІІ
11.Незовибатько О.11-АІ
12.Логвінова К.11-АІІ
13.Самойлова М.11-АІІІ

І етап Всеукраїнської олімпіади з "Історії"

№ з/пПІБКлас навчанняМісце
1.Корзун М.Д.8-АІ
2.Лінник К.С.8-БІІ
3.Попова В.К.8-ГІІІ
4.Шуліка К.М.9-ВІ
5.Іванова О.С.9-ВІІ
6.Райваховський М.Ю.9-БІІІ
7.Сендецька А.С.10-БІ
8.Подрез К.Е.10-БІІ
9.Кущенко А.С.10-БІІІ
10.Логвінова К.К.11-АІ
11.Масалітін В.В.11-БІІ
12.Незовибатько О.І.11-АІІІ

І етап Всеукраїнської олімпіади з "Англійської мови"

№ з/пПІБКлас навчанняМісце
1.Тамбовцева А.В.8-БІІ
2.Батиєва Д.П.8-ГІ
3.Іванова О.С.9-БІ
4.Волосатов А.Є.9-АІІ
5.Омеляненко А.О.10-АІ
6.Сендецька А.С.10-БІІ
7.Нестеренко К.А.11-БІІ
8.Асакова Є.Є.11-БІ

І етап Всеукраїнської олімпіади з "Української мови та літератури"

№ з/пПІБКлас навчанняМісце
1.Самойлова М.11-АІ
2.Логвінова К.11-АІІ
3.Незовибатько О.11-АІІІ
4.Гриценко В.10-АІ
5.Соколова В.10-АІІ
6.Сендецька А.10-БІІІ
7.Райваховський М.9-БІ
8.Степанова К.9-БІІ
9.Феськова А.9-ВІІІ
10.Лінник К.8-БІ
11.Азарова А.8-ВІІ
12.Тамбовцева А.8-БІІІ
13.Труфан К.7-АІ
14.Каспарова Ж.7-АІІ
15.Білодід А.7-БІІІ

І етап Всеукраїнської олімпіади з "Математики"

№ з/пПІБКлас навчанняМісце
1.Гаджиєв Р.5І
2.Більдін А.5ІІ
3.Герасимов В.5ІІІ
4.Гриценко І.6І
5.Каторжин К.6ІІ
6.Сірий В.6ІІІ
7.Ревенко М.7І
8.Чаус Ю.7ІІ
9.Дербіда Л.7ІІІ
10.Федін А.8І
11.Жуковін І.8ІІ
12.Пасько А.8ІІІ
13.Райваховський М9І
14.Феськова А.9ІІ
15.Куйбіда О.9ІІІ
16.Соколова В.10І
17.Гриценко В.10ІІ
18.Денисенко М.10ІІІ
19.Незовибатько О.11І
20.Самойлова М.11ІІ
21.Крючкова І.11ІІІ

І етап Всеукраїнської олімпіади з "Фізики"

№ з/пПІБКлас навчанняМісце
1.Гриценко В.О.10-АІ
2.Маліх А.А.10-АІІ
3.Корзун М.Д.8-АІ
4.Тамбовцева А.В.8-БІІ
5.Красій Д.М.11-АІ
6.Незовибатько О.І.11-АІІ
7.Райваховський М.9-АІ
8.Бузько М.9-АІІ

І етап Всеукраїнської олімпіади з "Економіки"

№ з/пПІБКлас навчанняМісце
1.Джміль Ігор11-АІ
2.Торохтій Віталій11-АІІ
3.Красій Даніель11-АІІІ

І етап Всеукраїнської олімпіади з "Географії"

№ з/пПІБКлас навчанняМісце
1.Федін Андрій8-ГІ
2.Жуковін Ігор8-ГІІ
3.Лінник Катерина8-БІІІ
4.Феськова Анна9-ВІ
5.Райваховський Миколай9-БІІ
6.Цикало Анастасія9-БІІІ

І етап Всеукраїнської олімпіади з "Екології"

№ з/пПІБКлас навчанняМісце
1.Маслій Олена10-АІ
2.Пенькова Дарина9-ГІІ
3.Логвінова Катерина11-АІІІ

І етап Всеукраїнської олімпіади з "Біології"

№ з/пПІБКлас навчанняМісце
1.Кіянова Ірина8-АІ
2.Попова Анна8-АІІ
3.Ліннік Катерина8-БІІІ
4.Степанова Катерина9-БІ
5.Пенькова Дарина9-ГІІ
6.Бондаренко Михайло9-АІІІ
7.Подрез Катерина10-БІ
8.Денисенко Михайло10-АІІ
9.Соколова Вікторія10-АІІІ
10.Незовибатько Олександра11-АІ
11.Крючкова Ілона11-АІІ
12.Євтушенко Андрій11-АІІІ

І етап Всеукраїнської олімпіади з "Технологій"

№ з/пПІБКлас навчанняМісце
1.Колесніков С.10-АІ
2.Циба І.10-АІІ
3.Гриненко Ю.10-БІІІ
4.Джміль І.11-АІ
5.Масалітін11-БІІ
6.Бочарнікова К.11ІІІ

І етап Всеукраїнської олімпіади з "Інформатики"

№ з/пПІБКлас навчанняМісце
1.Овчаренко А.9-ГІ
2.Штонда М.9-ГІІ
3.Норова Г.9-ГІІІ
4.Циба І.10-АІ
5.Колесніков С.10-АІІ
6.Маліх А.10-АІІІ
7.Джміль І.11-АІ
8.Бочарнікова К.11-АІІ
9.Масалітін В.11-БІІІ

І етап Всеукраїнської олімпіади з "Хімії"

№ з/пПІБ Клас навчання Місце
1. Абу Анзех Д.І.7 І
2. Каспарова Ж.К.7 ІІ
3. Коденко Є.О.7 ІІ
4. Коваль К.О.7 ІІІ
5. Жуковін І.В.8 І
6. Федін А.В.8 ІІ
7. Оридорога М.В.8 ІІ
8.Лінник К.С.8ІІІ
9.Райваховський М.Ю.9І
10.Куйбіда О.В.9ІІ
11.Курдес М.О.9ІІ
12.Тяжкороб А.А.9ІІІ
13.Шафоростова Д.Є.9ІІІ
14.Соколова В.С.10ІІ
15.Маслій В.О.10І
16.Денисенко М.В.10ІІ
17.Подрез К.Є.10ІІ
18.Козинченко ДВ10ІІІ
19.Кущенко А.С.10ІІІ
20.Крючкова І.О.11І
21.Євтушенко А.Г.11ІІ
22.Незовибатько О.І.11ІІІ
23.Арішака Ю.А.11ІІ
24.Масалітін В.В.11ІІІ
25.Козлова Д.С.11ІІІ

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2014/2015 навчального року з правознавства

1 Соколова Вікторія 9 – В клас ІІІ - місце Чернега С.В.
2 Жданова Валерія 11 – Б клас І – місце Башинська Л.В.
3 Шопін Дмитро 11 – Б клас ІІ – місце Башинська Л.В.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2014/2015 навчального року з історії

1 Райваховський Микола 8 – Б клас ІІ - місце Чернега С.В.
2 Шуліка Катерина 8 – В клас ІІІ – місце Харченко О.В.
3 Соколова Вікторія 9 – В клас ІІ – місце Брюховецька О.М.
4 Жданова Валерія 11 – Б клас ІІІ - місце Башинська Л.В.
5 Чернявський Антон 11 – А клас ІІІ - місце Башинська Л.В.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2014/2015 навчального року з географії

1 Феськову Анну 8 – В клас ІІ - місце Яценко І.О.
2 Цикало Анастасію 8 – Б клас ІІІ – місце Яценко І.О.
3 Соколову Вікторію 9 – В клас ІІ – місце Яценко І.О.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2014/2015 навчального року з хімії

1 Янголенко Олена Сергіївна 11 – А клас ІІІ - місце Луговая Л.П.
2 Маслій Віктория 9 – Б клас ІІІ – місце Марусова И.А.
3 Райваховский Миколай 8 – Б клас ІІІ – місце Марусова И.А.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2014/2015 навчального року з англійської мови

1 Янголенко Олена Сергіївна 11 клас Анохіна Світлана Володимирівна

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2014/2015 навчального року з математики

1 Ісянов Антон Русланович 6 клас Свалявчик Тетяна Анатоліївна
2 Федін Андрій Володимирович 7 клас Фролова Раїса Михайлівна
3 Феськова Анна Олександрівна 8-02 Тищенко Раїса Петрівна
4 Комаричев Андрій Валерійович 8-15 Калюжна Надія Іванівна
5 Гриценко Владислав Олександрович 9 клас Пономаренко Юлія Вікторівна

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2014/2015 навчального року із комп’ютерних технологій

1 Циба Іван Олександрович 9 - Г клас Власенко Олександр Анатолійович
2 Хоменко Ілля Сергійович 10 класВласенко Олександр Анатолійович

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади 2014/2015 навчального року з російської мови

1 Авраменко Дмитро Андрійович 9 - Г класКосицька Олена Михайлівна
2 Незовибатько Олександра Ігорівна 10 - Б класДолбешко Олена Вікторівна
3 Денисова Олена Вікторівна 11 - В клас Долбешко Олена Вікторівна

/Files/images/2014-2015/olmpadi/rozklad_olimpiad_Страница_1.jpg

/Files/images/2014-2015/olmpadi/rozklad_olimpiad_Страница_2.jpg

Результати
участі у І (шкільному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2014-2015 н.р.

Англійська мова

І місце - Райваховський Микола 8-Б, Манасян Віолета 9-А, Асанова Ельвіра 10-Б, Янголенко Олена 11-А

ІІ місце - Волосатов Артем 8-А, Соколова Вікторія 9-В, Болдирєва Катерина 10-Б, Журавель Анастасія 11-А.

ІІІ місце - Курдес Микита 8-В, Гриценко Владислав 9-В, Самойлова Марина 10-А, Шопін Дмитро 11-Б

Біологія

І місце - Таранушенко Єлизавета 8-Б, Соколова Вікторія 9-В, Куркіна Діана 10-А, Денисова Олена 11-В

ІІ місце - Твердохлєбов Ілля 8-Г, Денисенко Михайло 9-Б, Незовибатько Дар'я 10-А, Янголенко Олена 11-А

ІІI місце - Комаричев Андрій 8-Г, Іллінов Антон 8-Б, Манасян Віолетта 9-А, Логвінова Катерина 10-А, Журавель Анастасія 11-А

Географія

І місце - Райваховський Микола 8-Б,Соколова Вікторія 9-В, Крючкова Ілона 10-А, Чернявський Антон 11-А

ІІ місце - Феськова Анна 8-В,Авраменко Дмитро 9-Г, Торохтій Віталій 10-А, Шопін Дмитро 11-Б

ІІІ місце - Цикало Анастасія 8-Б, Маслій Олена 9-Б, Незовибатько Олександра 10-А, Ковель Петро 11-В

Екологія

І місце - Пузіч Кристина 11-В

ІІ місце - Склярова Марія 11-В

ІІІ місце - Денисова Олена 11-В

Інформатика

І місце - Циба Іван 9-Г,Желебовський Кирило 11-В

II місце - Колесніков Савелій 9-Г, Федірко Михайло 11-А

Правознавство

І місце - Соколова Вікторія 9-В, Асанова Ельвіна 10-Б, Жданова Валерія 11-Б

ІІ місце - Кущенко Аліна 9-В, Масалітін Вадим 10-Б, Шопін Дмитро 11-Б

ІІІ місце - Авраменко Дмитро 9-Г, Фархадова Ельвіна 10-Б, Джміль Ігор 10-А, Докучаєв Олег 11-Б

Математика

І місце - Манжос Станіслав 5-Б, Ревенко Маргарита 6-А, Ісянов Антон 6-Д, Федін Андрій 7-Г, Феськова Ганна 8-В, Гриценко Владислав 9-В, Незовибатько Олександра 10-А, Кізілов Микита 11-В

ІІ місце - Сірий Віталій 5-А, Чаус Юлія 6-В, Золотайко Євген 6-А, Азарова Аліна 7-В, Таранушенко Олена 8-Б, Манасян Віолетта 9-А, Самойлова Марина 10-А, Янголенко Олена 11-А

IІІ місце - Зіоменко Валентин 5-Б, Дербіда Луїза 6-В, Попова Анна 7-А, Райваховський Микола 8-Б, Соколова Вікторія 9-В, Крючкова Ілона 10-А, Ковель Петро 11-В

Історія

І місце - Шуліка К. 8-В, Соколова В. 9-В, Незовибатько О. 10-А, Жданова В. 11-Б

ІІ місце - Райховський М. 8-Б, Кущенко А. 9-В, Асанова Е. 10-Б, Чернявський А. 11-А

ІІІ місце - Феськова А. 8-В, Свіщев І. 9-А, Логвінова К. 10-А, Ковель П. 11-В

Російська мова

І місце - Райваховський Микола 8-Б, Незовибатько Олександра 10-А

ІІ місце - Авраменко Дмитро 9-Г

ІV місце - Денисова Олена 11-В

Астрономія

І місце - Михайленко Владислав 11-А

ІІ місце - Чернявський Антон 11-А

Українська мова та література

І місце - Лінник К. 7-Б, Райваховський М. 8-Б, Соколова В. 9-В, Незовибатько О. 10-А, Жданова В. 11-Б

ІІ місце - Кіянова І. 7-А, Цикало А. 8-Б, Гриценко В. 9-В, Бочарнікова К. 10-А, Журавель А. 11-А

ІІІ місце - Пасько А. 7-Б, Чернега Ю. 8-Б, Кущенко А. 9-В, Самойлова М. 10-А, Грєкова О. 11-Б

Фізика

І місце - Волосатов Артем 8-А, Гриценко Владислав 9-В, Незовибатько Олександра 10-А, Кизилов Микита 11-В

ІІ місце - Артюх Анастасія 8-А, Денисенко Михайло 9-Б, Красій Данило 10-А, Денісова Олена 11-В

III місце - не визначено

Хімія

І місце - Оридорога Михайло 7-Б,Райваховський Микола 8-Б,Маслій Олена 9-Б, Крючкова Ілона 10-А, Чернявський Антон 11-А

ІІ місце - Лінник Катерина 7-Б, Куйбіда Олександр 8-А, Маслій Вікторія 9-Б, Євтушенко Андрій 10-А, Жданова Валерія 11-Б

III місце - не визначено

Заголовок
Кiлькiсть переглядiв: 340