2018 - 2019




/Files/images/2018-2019/obdarovana_molod/konkursi/2.jpg

/Files/images/2018-2019/obdarovana_molod/konkursi/3.jpg

/Files/images/2018-2019/obdarovana_molod/konkursi/6.jpg

/Files/images/2018-2019/obdarovana_molod/konkursi/1.jpg


/Files/images/2018-2019/obdarovana_molod/konkursi/Scan__16.jpg

/Files/images/2018-2019/obdarovana_molod/konkursi/Scan__17.jpg

/Files/images/2018-2019/obdarovana_molod/konkursi/Scan__15.jpg

/Files/images/2018-2019/obdarovana_molod/konkursi/Scan__14-2.jpg

/Files/images/2018-2019/obdarovana_molod/konkursi/Scan__14-1.jpg

/Files/images/2018-2019/obdarovana_molod/konkursi/Scan__13.jpg


/Files/images/2018-2019/obdarovana_molod/konkursi/Scan__18.jpg


23 листопада 2018 року Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого проводив вікторину з кримінального права "Злочин та покарання" серед юних правознавців міста Харкова. Команда нашої гімназії посіла ІІІ місце.
Вітаємо переможців!

/Files/photogallery/3841/4.jpg

/Files/photogallery/3841/75.jpg


17 листопада 2018 року

Переможці конкурсу "Мрії про Україну":
Базарний Нікіта 3-Г клас,
Трапезнікова Анастасія 7-г клас,
Манасян Каріне 10-Б клас,
Громов Вадим 9-Г клас,
Каспарова Жанна 10-В клас,
Удовікова Олександра 11-В клас,
Шкуркіна Уляна 7-Б клас,
Овсій Кирил 2-А клас.
Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та перемог!

/Files/images/2018-2019/obdarovana_molod/konkursi/Громов.jpg

/Files/images/2018-2019/obdarovana_molod/konkursi/Овсій.jpg

/Files/images/2018-2019/obdarovana_molod/konkursi/Удоикова.jpg

/Files/images/2018-2019/obdarovana_molod/konkursi/Шкуркина.jpg


17 листопада 2018 року відбувся районний етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Учениця 4-А класу Придатко Таїсія Олексіївна посіла ІІ місце.


ПЕРЕМОЖЦІ
ІІ (районного) етапу
ХІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в закладах загальної середньої освіти
17 листопада 2018 року

№ з/п ПІБ учняКлас МісцеПІБ учителя, який підготував переможця
1 Доронкін Мирослав Сергійович 8-А І Толкачова Світлана Іванівна
2 Логвінова Марія Сергіївна 9-В ІІ Лига Галина Василівна
3 Каспарова Жанна Каренівна 10-В І Балагура Юлія Євгеніївна
4 Ліннік Катерина Сергіївна11-Б ІТолкачова Світлана Іванівна

ПЕРЕМОЖЦІ
І (шкільного) етапу
ХІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в закладах загальної середньої освіти

№ з/п ПІБ учня Клас ПІБ учителя, який підготував переможця
1 Лапшина Діана Валентинівна 5-А Лига Галина Василівна
2 Шевченко Лілія Миколаївна 6-Б Цибань Людмила Миколаївна
3 Зіоменко Дар'я Олексіївна 7-Г Боклагова Лілія Леонідівна
4 Доронкін Мирослав Сергійович 8-А Толкачова Світлана Іванівна
5 Логвінова Марія Сергіївна 9-В Лига Галина Василівна
6 Каспарова Жанна Каренівна 10-В Балагура Юлія Євгеніївна
7 Ліннік Катерина Сергіївна 11-Б Толкачова Світлана Іванівна




2017 - 2018


Всеукраїнський конкурс-рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа – джерело талантів"

Національна АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ та ІНСТИТУТ ОБДАРОВАНОЇ ДИТИНИ НАПН України проводив Всеукраїнський конкурс-рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа – джерело талантів". Харківська гімназія № 152 представила на конкурс систему роботи з обдарованими дітьми та посіла ІІІ місце!

Вітаємо педагогічний колектив Харківської гімназії №152, під керівництвом директора гімназії Луценко Л.В. , із перемогою у Всеукраїнському конкурсі-рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми «Школа – джерело талантів».Оголошення результатів та переможців конкурсу-рейтингу, знаходиться за посиланням:

http://iod.gov.ua/news.php?readmore=327


У Києві відбувся X Всеукраїнський фестиваль STEM-ROBOTIKA 2018. Нашу гімназію представляли учні 3 – А класу, Чуніка Марк та Страшевскій Єгор , у віковій категорії 8-9 років. Це один з наймасштабніших фестивалів по робототехніці. Більше 1000 конкурсантів з усієї України вирішували проблеми води на Землі в рамках глобального міжнародного проекту «Вода і людина». Наша команда з Харкова посіла призове місце! Наука і техніка через Лего проектування сучасних споруд для поліпшення умов життя людини в сучасному світі! Діти написали програму з розрахунками, побудували макет з робочим механізмом, написали курсову і захистили її в Києві ! Хлопці розробили можливі шляхи вирішення проблеми водних ресурсів за допомогою прототипу сучасної пожежної частини в сучасному світі з діючими механізмами, які можуть впоратися з поставленим завданням !


/Files/images/2017-2018/obdarov_molod/konkursyi/STEM-ROBOTIKA_2018/01.jpg



14.04.2018 на базі Харківського ліцею при університеті ім. Каразіна відбувся очний тур Каразинського колоквіуму.
Учениця 11-Б класу Степанова Катерина посіла ІІІ місце,
учень 11-А класу Райваховський Микола отримав Грамоту "Симпатії журі" у роботі секції "Російська та українська мови".



/Files/images/2017-2018/obdarov_molod/konkursyi/31.jpg

Вітаємо, членів ДЮГО, які стали переможцями районного конкурсу «Пасхальне яйце».



23 лютого учні гімназії взяли участь у нагородженні конкурсу "Мрії про Україну", який проводиться Харківською громадською організацією "Спілка ветеранів АТО".
Почесними грамотами та збірками творів нагороджені

Соскова Єлізавета, учениця 11-Б класу,
Кузьменко Валерія, учениця 11-Б класу,
Золочевська Олександра, учениця 7-Б класу,
Бобко Захар, учень 3-А класу.

Вітаємо перможців!


/Files/images/2017-2018/obdarov_molod/konkursyi/21.jpg



/Files/images/2017-2018/obdarov_molod/konkursyi/11.jpg




12 листопада 2017р. на базі Харківської ЗОШ №126 відбувся районний етап конкурсу учнівської молоді імені Т.Шевченка. Учні нашої гімназії посіли призові місця:

Доронкин Мирослав Сергійович 7-А І-місце
Логвінова Марія Сергіївна 8-В І-місце
Каспарова Жанна Каренівна 9-А І-місце
Ліннік Катерина Сергіївна 10-Б І-місце
Темненко Анастасія Романівна 5-А ІІ-місце
Степанова Катерина Віталіївна 11-А ІІ-місце


4 жовтня 2017 року відбувся районний етап фестивалю ораторського мистецтва «Стежинок у світі є багато...» , у якому учениця 11-Б класу Степанова Катерина посіла І місце.

/Files/images/2017-2018/obdarov_molod/konkursyi/01.jpg



15 квітня 2017 року на базі Харківського університетського ліцею відбувся заключний (очний) тур Всеукраїнського колоквіуму. Шуліка Катерина, учениця 10-А класу, посіла 1 місце у секції «Всесвітня література» за темою «Чи мають право на сучасне життя традиції і звичаї народу, описані в літературі XIX століття?». Учитель – Косицька О.М.



Переможці ІІІ (обласного) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

- Каспарова Жанна, учениця 8 класу, (ІІ місце)

- Ліннік Катерина, учениця 9 класу, (ІІ місце)

- Гриценко Владислав, учень 11 класу, (І місце)


/Files/images/2016-2017/obdarov_molod/konkursi/01.jpg

/Files/images/2016-2017/obdarov_molod/konkursi/02.jpg


/Files/images/2016-2017/obdarov_molod/konkursi/Конджо.JPG

/Files/images/2016-2017/obdarov_molod/konkursi/Логовский.JPG

/Files/images/2016-2017/obdarov_molod/konkursi/Максимовський.JPG

/Files/images/2016-2017/obdarov_molod/konkursi/Перепелиця.JPG

/Files/images/2016-2017/obdarov_molod/konkursi/покуть_1.JPG

/Files/images/2016-2017/obdarov_molod/konkursi/покуть_2.JPG

/Files/images/2016-2017/obdarov_molod/konkursi/Серпухов.JPG

/Files/images/2016-2017/obdarov_molod/konkursi/Степанова.JPG



Переможці районного конкурсу «Новорічна іграшка - 2017»

Автенюк Дар’я, учениця 7-В класу
Автенюк Денис, учень 1-Г класу
Дмитрієв Миколай, учень1-А класу




У ІІ (районному) етапі ХVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література» ІІ місце посіла –
Каспарова Жанна - учениця 9 класу



/Files/images/2016-2017/obdarov_molod/konkursi/переможців ІІ етапу.jpg


/Files/images/2015-2016/obdarovana_molod/konkursyi/Шуліка Катерина.JPG


/Files/images/2015-2016/obdarovana_molod/konkursyi/конкурс.JPG


/Files/images/2015-2016/obdarovana_molod/konkursyi/Феськова А..JPG


16 квітня 2016 року на базі ліцею при Харківському національному університеті ім. Каразіна відбувся очний тур ХУ відкритої конференції – конкурсу «Каразінкький колоквіум». Учениця нашої гімназії, Шуліка Катерина, 9 – В клас, нагороджена Грамотою «Симпатії журі» за активну участь у роботі конференції. Її робота, а також робота Соколової Вікторії, учениці 10-А класу Харківської гімназії № 152, надруковані у науковому виданні ліцею. Дякуємо учителю російської мови та літератури Косицькій О.М. за підготовку учнів до конкурсу.


19 березня 2016 року на базі ХНУ ім. Каразіна відбувся міський конкурс знавців російської Словесності.

Учениця 10 класу
Соколова Вікторія посіла ІІ місце

Учениця 9 класу
Феськова Анна ІІ місце

Учениця 8 класу
Лінник Катерина ІІ місце

Учитель Косицька О.М.


/Files/images/2015-2016/obdarovana_molod/konkursyi/Бутенко А..JPG

/Files/images/2015-2016/obdarovana_molod/konkursyi/Загорська В..JPG

/Files/images/2015-2016/obdarovana_molod/konkursyi/Петрик А..JPG


Районний конкурс "Путівка в науку"

Петрик Аніта 4-А ІІ місце - Українська мова
Загорська Валерія 4-А ІІІ місце - Природознавство
Бутенко Андрій - 4-В І місце - Математика



27 листопада 2015 року відбувся районний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка

Учні гімназії посіли такі місця:

Гриценко Владислав 10-А І місце
Лінник Катерина 8-Б І місце
Мороз Софія 5-В І місце
Крючкова Ілона 11-А ІІ місце
Каспарова Жанна 7-А ІІ місце

21 листопада 2015 року відбувся районний етап мовознавчого конкурсу імені Петра Яцика.

Учениця 4-А класу Петрик Аліна посіла ІІ місце.

21 листопада 2015 року відбувся міський конкурс знатоків російської мови.

Лауреатом конкурсу стала учениця 8 класу Данилевська Ганна, номінація "Золоте перо"
ІІІ місце - Авраменко Дмитрий 10-Б
ІІІ місце - Степанова Екатерина 9-Б
Кiлькiсть переглядiв: 150