.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Відповідно до наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 29.12.2023 №204 «Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році" прийом заяв до 1 класу 2024-2025 н.р. Харківського ліцею № 152 розпочнеться 08 квітня 2024 року.
Чекаємо на Вас у будні дні з 9:00 до 15:00.
Для зарахування дитини до першого класу необхідні документи:
1. Заява батьків або осіб, що їх замінюють.
2. Свідоцтво про народження (копія).
3. Медична довідка (086-1/о).
4. Карта щеплень (063-о)
В умовах воєнного стану подати заяву для зарахування дитини до 1 класу 2024-2025 н.р. ви можете онлайн, заповнивши електронну заяву за посиланням: https://school.isuo.org/school/view?id=11626
Звертаємо увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладі стане можливим лише в безпечний період.

Шановні батьки першокласників!

На сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти (https://school.isuo.org) згідно з покроковою інструкцією ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до гімназії.
Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.
Звертаємо увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладах освіти м.Харкова стане можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом.

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Зараховано учнів до 1 класів на 2023-2024 навчальний рік:
Наказ від 1.06.2023 №32-у "Про зарахування дітей до ЗЗСО"

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО 1 КЛАСУ

1. До 1-го класу закладу загальної середньої освіти зараховуються діти, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку.

2. Особам з особливими освітніми потребами освіта надається нарівні з іншими особами.

3. Прийом дітей до 1 класу закладу загальної середньої освіти здійснюється на безконкурсній основі.

4. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування школи.

5. У другу чергу зараховуються діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти

6. На вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування, процедура проведення якого, схвалюється педагогічною радою закладу освіти та затверджується його керівником

Територію обслуговування
за Харківською гімназією № 152
затверджено наказом Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради від

Наказ від 09.10.2023 №186 "Про закріплення межі територій обслуговування закладів загальної середньої освіти Холодногірського району

Для зарахування дитини до 1-го класу
батьками або особами, які їх замінюють, подаються:

1. Заява одного з батьків дитини, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

4. Оригінал або завірена копія довідки про щеплення № 063/о

Якщо у Вас виникають питання щодо початку навчального року, звертайтесь до адміністрації гімназії та за телефоном 725-86-55

Науково-педагогічний проект "Інтелект України"